Blog

Super User

Super User

У Харкові відкрили пам'ятну дошку Володимиру Кривцову

Пам'ятний знак Володимиру Кривцову - українському вченому, Почесному громадянину міста Харкова, колишньому ректору Національного аерокосмічного університету «ХАІ» відкрили на фасаді головного корпусу вишу.

Геннадій Кернес привітав чорнобильців з Днем ліквідаторів аварії на ЧАЕС

Прийом з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС пройшов сьогодні, 14 грудня, у Харківській міській раді.

Ми вдячні Польщі за підтримку нашого шляху до НАТО – Петро Порошенко

Президент України Петро Порошенко під час спільної прес-конференції для представників ЗМІ за підсумками переговорів із Президентом Республіки Польща, наголосив, що Україна завжди може розрахувати на підтримку дружньої нам Польщі в питаннях оборони і безпеки.

Президент вшанував пам

Президент Петро Порошенко вшанував пам'ять учасників ліквідації аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

Глава держави встановив квіткову композицію у національних кольорах до пам'ятного знака «Воїнам Чорнобиля» та поклав квіти до Меморіального кургана «Героям Чорнобиля» у Києві.

Ці гроші є символом підтримки ЄС реформ, які відбуваються в Україні – Президент під час підписання Угод щодо розширення системи харківського метрополітену

У присутності Президента Петра Порошенка відбулось підписання фінансово-кредитних угод між Україною і Європейським банком реконструкції та розвитку та Європейським інвестиційним банком щодо розширення системи харківського метрополітену. «Ці гроші є символом підтримки Європейським Союзом реформ, які відбуваються в Україні. І ця підтримка є надзвичайно вагомою, рішучою, постійною і знаковою», - наголосив Петро Порошенко.

Стан легалізації «тіньової» зайнятості в регіоні обговорили під час чергового засідання профільної робочої групи.

Засідання пройшло під головуванням директора Департаменту соціального захисту населення ХОДА Юрія Шпараги.

За його інформацією, з початку року в районах та містах області проведено понад 330 засідань відповідних робочих груп, на яких заслухано понад 2,5 тисячі роботодавців, які виплачували заробітну плату меншу за мінімальну. Проведено понад 700 семінарів та нарад з питань легалізації робочих місць та доходів, забезпечення мінімального рівня заробітної плати, в яких взяли участь понад 7,4 тисячі роботодавців області.

11 грудня керівники департаментів ХОДА провели зустріч з генеральним директором Представництва «Міцубіші Корпорейшн» в Україні.

Презентуючи потенціал Харківської області, заступник директора Департаменту економіки і міжнародних відносин ХОДА Олександр Лукашов зупинився на досягненнях та перспективах сільськогосподарської галузі, а також розповів про успіхи машинобудування регіону.

Звернення з нагоди Міжнародного дня прав людини

Шановна українська громадо!

У 1948 році Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини - перший міжнародний документ, який засвідчив рівність усіх людей.

Цей невеликий за обсягом, але авторитетний акт, що перекладений на 370 мов, є унікальним зосередженням міжнародних норм у відповідній сфері, який визначає фундаментальні обриси цивілізованого суспільства на основі поваги до прав людини як першочергового обов’язку держави.

Урядовці надають відповіді на найбільш актуальні питання.

Кажуть, субсидію на газ треба випалити, інакше не встановлять лічильник.

Насправді, встановлення лічильника не залежить від використання субсидії. Це абсолютно не пов’язані між собою речі. Субсидію надає держава, а надавач послуги зобов’язаний встановити лічильник на газ безкоштовно.

Четверо школярів та студентів Харківщини отримуватимуть стипендії Президента України.

Перемогу в VII Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка здобули 5-класниця Харківської гімназії №6 Дарина Булуй, 7-класниця ЗОШ № 126 Поліна Берест, учень Центру професійно-технічної освіти Джамалдій Алатаєв та студентка філфаку ХНУ ім. В.Н. Каразіна Владлена Тишкевич.

Страница 1 из 10
Шаблоны для сайта