Blog

Super User

Super User

Про основні напрямки цієї діяльності розповів у ході брифінгу 21 лютого заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев.

Він нагадав, що робота з національно-патріотичного виховання на Харківщині контролюється координаційною радою, що була створена в січні 2016 року.  До неї, окрім представників влади, входять представники громадських організацій, які виступають ініціаторами проектів та заходів патріотичного спрямування.

«У грудні 2018-го в області також було вперше прийнято регіональну програму національно-патріотичного виховання, в якій врахували всі побажання громадськості», - зазначив Анатолій Бабічев.

До цієї роботи залучаються молодіжні центри та клуби в районах. На Харківщині на даний момент працюють вже понад 20 молодіжних хабів, одне із завдань яких – виховання молоді.

«В області є 345 паспортизованих музеїв, і майже в кожному з них є напрям патріотичного виховання. Експозиції постійно оновлюються, щоб події останніх років знайшли в них відображення», - зауважив заступник голови ХОДА.

За результатами рішення конкурсного журі три проекти-переможці будуть реалізовані у Вовчанському і Краснокутському в районах області та місті Чугуєві.

Обалсний відкритий студентський конкурс на кращу проектну пропозицію  пам’ятника Захисникам України (учасникам АТО) проходить під патронатом голови ХОДА Юлії Світличної та за ініціативи Харківського університетського консорціуму.

У ньому взяли участь представники Харківського національного університету міського господарства ім.О.М.Бекетова, Харківської державної академії дизайну та мистецтв, Харківського національного університету будівництва та архітектури.

20 лютого біля пам'ятника Тарасу Шевченку виклали журавлиний клин з фотографій загиблих на Майдані в 2014-му - копію пам'ятника, який з'явиться в Харкові на площі Героїв Небесної Сотні.

У 5-у річницю трагічних подій організатори акції вирішили відмовитися від промов і виступів. Учасники заходу вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання під композицію «Пливе кача», з якою Героїв Небесної Сотні проводжали в останню путь на Майдані. Після цього був проведений молебень.

Участь в пам'ятному заході взяли родичі харків'ян - Героїв Небесної Сотні, активісти харківського Євромайдану, представники громадських організацій. До акції приєднався заступник голови ХОДА Михайло Черняк.

Глава держави: Кремль приречений на поразку

Президент Петро Порошенко переконаний, що Російська Федерація програє війну, яку розпочала проти України. «Поза всяким сумнівом, у цій війні, я хочу твердо сказати – Кремль приречений на поразку. Наголошую, що за п’ять років він не зміг добитися в Україні жодної із поставлених цілей, і тактично, друзі, ми вже виграли», - заявив Глава держави під час виступу на спеціальному засіданні Верховної Ради у зв’язку з п’ятою річницею з початку збройної агресії Росії проти України.

«Коли доб’ємося стратегічної і остаточної перемоги? Відповідь на це питання залежить від нашої єдності», - додав Петро Порошенко.

Президент висловив думку, що Росія розпочала війну проти України не лише для захоплення нашої держави. «Для чого це було зроблено? Сьогодні всі чітко розуміють – для відновлення імперії, для перегляду кордонів і врешті-решт для знищення всієї системи трансатлантичної безпеки Європи і світу. Для знищення повоєнної системи безпеки, яка базувалася на Раді Безпеки Організації Об’єднаних Націй і єдності всіх п’яти постійних членів Ради Безпеки. Вона не може працювати, коли один із постійних членів Ради Безпеки ООН є країною-агресором. І система колективної безпеки була зруйнована», – сказав він.

«Анексія Криму, окупація частини Донбасу стали прелюдією гібридної війни Москви не тільки проти України. Пан Президент (Президент Європейської Ради Дональд Туск – ред.) сьогодні абсолютно правильно зазначив – гібридної війни Москви проти Європейського Союзу, проти, в тому числі Польщі; проти Сполучених Штатів, проти НАТО, проти країн Балтії та врешті-решт проти усього демократичного і цивілізованого світу», - додав Глава держави.

Герої Майдану і українські воїни, захищаючи Україну, боронять східні рубежі Європи – Президент

Президент Петро Порошенко наголошує, що герої Революції Гідності, українські військовослужбовці, які захищали і продовжують захищати Україну від російської агресії, боронять також і безпеку всієї Європи.

«Герої Майдану, українські воїни, всі патріоти, захищаючи Україну, я хочу на цьому окремо наголосити – боронили і боронять східні рубежі Європи від навали, яка загрожує знищенням свободи, знищенням демократії, знищенням верховенства права і знищенням, врешті-решт поваги до людської гідності», - наголосив Глава держави під час виступу на спеціальному засіданні Верховної Ради у зв’язку з п’ятою річницею з початку збройної агресії Російської Федерації проти України.

Петро Порошенко підкреслив, що війну проти України Москва розпочала тому, що в Києві, на європейському Майдані Незалежності, програла цивілізаційну битву за нашу державу. «Той бліцкриг, на який розраховувала Москва, захлинувся. Ті плани розшматувати і розірвати, і знищити врешті-решт нашу державу – не вдалися», - зазначив він.

Водночас Глава держави підкреслив, що за свій європейський вибір українці заплатили надто дорого – життям своїх співвітчизників. «Хочу нагадати і наголосити – за це було заплачено дуже високу ціну», - сказав він.

«Палаючий Майдан. Перші загиблі. Очікування нового штурму. Рівно п’ять років тому, 19 лютого, після 18-го – після трагедії прямо тут на площі Конституції, в Маріїнському парку перші розстріляні, і 19 лютого ніхто з нас не знав, що буде завтра. Але всі, підкреслюю – всі, хто був на Майдані, готові були стояти до кінця», - додав Президент і нагадав, що 20 лютого, стався масовий розстріл Небесної Сотні та почалася російська агресія.

Україна буде членом ЄС і НАТО – Президент

Президент Петро Порошенко під час участі у спеціальному засіданні Верховної Ради України у зв’язку з п’ятою річницею з початку збройної агресії Російської Федерації проти України наголосив, що Україна буде членом Європейського Союзу на НАТО.

Глава держави підкреслив, що перемога у війні залежить від єдності і рішучості українців та міжнародної коаліції, яка була створена на підтримку України. Він відзначив роль Президента Європейської Ради Дональда Туска. «Запам’ятайте його слова, які прозвучали щойно з цієї трибуни – не може бути безпечної і демократичної Європи без України. Це слова лідера Європейського Союзу скептикам, деякі з яких сидять в цій залі, а деякі бігають по телеефірам і кажуть, що ніколи Україну не приймуть в ЄС, ніколи вона не буде членом НАТО. Друзі мої, наголошую – і приймуть, і буде», - підкреслив Глава держави.

Виступ Президента під час спеціального засідання Верховної Ради у зв’язку з 5-ю річницею з початку збройної агресії Росії проти України

Великий друг України пане Дональд Туск!

Шановний пане Голово Верховної Ради!

Шановний пане Прем’єр-міністре!

Шановні члени українського Уряду!

Шановні народні депутати!

Шановні наші іноземні друзі, які п’ять років пліч-о-пліч стоять разом з Україною, захищаючи глобальну безпеку, суверенітет, територіальну цілісність і незалежність України!

Шановні військові – еліта нації, які присутні у цьому залі!

Дорогі співвітчизники!

Палаючий Майдан. Перші загиблі. Очікування нового штурму. Рівно п’ять років тому, 19 лютого, після 18-го – після трагедії прямо тут на площі Конституції, в Маріїнському парку перші розстріляні, і 19 лютого ніхто з нас не знав, що буде завтра. Але всі, підкреслюю – всі, хто був на Майдані, готові були стояти до кінця. А «завтра», завтра 20 лютого, стався масовий розстріл Небесної Сотні. А завтра, а завтра 20 лютого почалася російська агресія.

Пам’ять жертв трагедії, що відбулася у місті Ходжали 26 лютого 1992 року, забравши й покалічивши життя сотень людей, вшанували сьогодні під час зустрічі-реквієму «Ходжали. Пам'ять, яку не зітре час…».

У заході, який відбувся у готелі «Харків Палас», взяли участь голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, Надзвичайний і Повноважний Посол Азербайджанської Республіки Азер Худаяр оглу Худієв, Почесний консул Азербайджанської Республіки у м. Харків Афган Салманов, представники обласної та міської влади, дипломатичних місій, громадськість.

Переглядом фотоматеріалів та документальної хроніки присутні пригадали драматичні події Ходжали, що стали найбільш кривавими у Нагірно-карабахському конфлікті, який розпочався в лютому 1988 року.

Заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач днями відвідав Харківську обласну клінічну лікарню, де ознайомився із ходом ремонтних робіт. Нині тут триває ремонт на п’ятому та сьомому поверхах у дев’ятиповерховій будівлі. Ведуться роботи у інших частинах медзакладу.

За інформацією виконуючого обов'язки генерального директора Харківської  обласної клінічної лікарні Володимира Яроша, реконструкція здійснюється за кошти, виділені Європейським інвестиційним банком.

Лікарі первинної ланки (сімейний лікар, терапевт, педіатр), які практикують в Харківській області не менше півроку та мають бажання відкрити приватну практику (ФОП) для надання послуг первинного рівню за замовленням НСЗУ матимуть можливість пройти навчання у рамках проекту «Ефективна первинна медицина в громаді».

На тренінгу будуть висвітлені наступні теми:

  • основи управління приватною практикою сімейного лікаря,

Сторінка 1 із 174
Шаблоны для сайта