Геннадій Кернес привітав чорнобильців з Днем ліквідаторів аварії на ЧАЕС

Прийом з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС пройшов сьогодні, 14 грудня, у Харківській міській раді.

Ці гроші є символом підтримки ЄС реформ, які відбуваються в Україні – Президент під час підписання Угод щодо розширення системи харківського метрополітену

У присутності Президента Петра Порошенка відбулось підписання фінансово-кредитних угод між Україною і Європейським банком реконструкції та розвитку та Європейським інвестиційним банком щодо розширення системи харківського метрополітену. «Ці гроші є символом підтримки Європейським Союзом реформ, які відбуваються в Україні. І ця підтримка є надзвичайно вагомою, рішучою, постійною і знаковою», - наголосив Петро Порошенко.

Стан легалізації «тіньової» зайнятості в регіоні обговорили під час чергового засідання профільної робочої групи.

Засідання пройшло під головуванням директора Департаменту соціального захисту населення ХОДА Юрія Шпараги.

За його інформацією, з початку року в районах та містах області проведено понад 330 засідань відповідних робочих груп, на яких заслухано понад 2,5 тисячі роботодавців, які виплачували заробітну плату меншу за мінімальну. Проведено понад 700 семінарів та нарад з питань легалізації робочих місць та доходів, забезпечення мінімального рівня заробітної плати, в яких взяли участь понад 7,4 тисячі роботодавців області.

Разом із Президентом України 11 грудня голова ХОДА взяла участь у церемонії підписання угод з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) та Європейським інвестиційним банком (ЄІБ).

«Ресурси для подальшого будівництва Харківського метрополітену нададуть ЄБРР та ЄІБ, - відзначила голова ХОДА. - Дякую Президенту України, уряду та міжнародним фінансовим організаціям за підтримку розвитку регіону!».

Головний фінансовий документ регіону затверджений у захищених статтях.

За інформацією директора Департаменту фінансів ХОДА Сергія Овсяннікова, документом передбачено необхідні кошти на оплату праці співробітникам бюджетних установ, оплату комунальних послуг та енергоносіїв, придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів, забезпечення продуктами харчування та інші першочергові статті видатків.

З ходом робіт у селі Губарівка ознайомився заступник голови ХОДА Євгеній Шахненко під час робочої поїздки до району 5 грудня.

Комплекс шкільних споруд у Губарівці почали будувати у 1990-х роках, але об’єкт був заморожений через припинення фінансування. Роботи відновили в 2017 році – виділення необхідного фінансування на їх проведення з держбюджету домоглася голова ХОДА Юлія Світлична.

Марія Рубан створила серію дитячих малюнків, в яких порівняла традиційні символи двох країн.

«Ідея була в тому, щоб зобразити символічні об’єкти, які є архетиповими для українського народу, та порівняти їх з аналогічними японськими, щоб зацікавити дитину і дорослих, які будуть читати книгу дітям, - пояснює Марія Рубан. – Так, з одного боку сторінки у нас зображений, наприклад, самурай, а з іншого - козак; японський храм - українська церква; суп місо - борщ, сакура – соняшник тощо. Малюнки намальовані аквареллю. Між іншим, стиль акварельного малюнку традиційно властивий японській художній школі».

1 грудня в Харкові починає діяти єдиний електронний квиток

Система єдиного електронного квитка запроваджується в Харкові з завтрашнього дня, 1 грудня.

Як повідомив сьогодні, 30 листопада, заступник міського голови з питань інфраструктури міста Євген Водовозов, спочатку систему запустять в наземному електротранспорті, а з 1 січня - в Харківському метрополітені.

25 листопада в області пройшла низка заходів, присвячених 85-им роковинам трагедії українського народу - Голодомору 1932-1933 років.

Харків’яни зібралися вшанувати пам’ять жертв голодомору в Молодіжному парку. Тут, біля Хреста пам’яті жертв голодоморів, відбувся молебень. Присутні запалили свічки та поклали до пам’ятного знака квіти.

Квіти з траурними стрічками та свічки до Меморіального комплексу пам’яті жертв Голодомору принесло керівництво області, представники духовенства й громадськості, ветерани АТО й волонтери.

Шаблоны для сайта