03 января

У Харкові проходить дитячий різдвяний фестиваль

Автор 

У Харкові проходить дитячий різдвяний фестиваль

XXII Різдвяний фестиваль дитячої творчості «Зимовий сонцеворот» проходить у Харківському національному академічному театрі опери та балету імені М. В. Лисенка.

Як розповіла директор фестивалю Ірина Кощавець, у заході задіяний 21 колектив - понад тисячу учасників, які готувалися до концертів весь рік. Цього року їхні танцювальні номери присвячені різним порам року.

«Щороку ми пишемо нові сценарії для фестивалю, щоб глядачам і учасникам було цікаво. Наприклад, присвячуємо фестиваль святкуванню Різдва у різних країнах. Щороку до нас приєднуються нові колективи, але основу складають наші відомі ансамблі - «Джерельце», «Ассоль», «Карнавал». Цього року в єдиному дійстві, яке ми назвали «Хореографічна феєрія «Від зими до зими», задіяні кращі танцювальні групи з усього міста. Вони представляють танцями різні пори року. Весняні танці, в основному, народні, зима кружляє хуртовиною, також глядачі можуть побачити танці північних народів. Завершується все гімном Зимового сонцестояння, який звучить у нас вже впродовж 20 років», - розповіла Ірина Кощавець.

Подивитися казкове дійство можуть діти не тільки з Харкова, але й з Харківської області. Малозабезпечені, багатодітні та інші сім'ї пільгових категорій отримали запрошення на різдвяне свято. Цього року «Зимовий сонцеворот» проходить з 25 грудня по 3 січня (з перервою у кілька днів).

Прочитано 23 раз
Оцените материал
(0 голосов)
Шаблоны для сайта