03 ноября

Ігор Терехов: У Харкові посилять заходи безпеки для пішоходів

Автор 

Ігор Терехов: У Харкові посилять заходи безпеки для пішоходів. Заходи безпеки на дорогах і об'єктах інфраструктури Харкова обговорили сьогодні, 2 листопада, в Харківській міській раді.

Робочу нараду за участю представників Національної поліції Харкова, а також профільних департаментів міської ради провів перший заступник міського голови Ігор Терехов. Так, в ході засідання перший віце-мер дав доручення поліції проінвентаризувати всі небезпечні зупинки і пішохідні переходи в Харкові, щоб в подальшому організувати на цих об'єктах систему безпеки для людей.

«Ми повинні зробити висновки з тієї страшної трагедії, яка сталася на вулиці Сумській. Сьогодні я дав доручення поліції прибрати всю несанкціоновану торгівлю, яка ведеться на пішохідних переходах. Зокрема, на пр. Гагаріна, коли люди не можуть перейти спокійно дорогу:  вони йдуть на острівець безпеки, а там торгують, і людина змушена повертатися назад. В цьому випадку може дійсно статися трагедія», - зазначив перший віце-мер.

Він також повідомив, що сьогодні міська влада багато працює над організацією безпеки пішохідних переходів. Зокрема, на перехресті на вул. Героїв Праці був побудований підземний пішохідний перехід, де харків'яни тепер можуть безпечно переходити дорогу. У зв'язку з цим Ігор Терехов рекомендував Департаменту інфраструктури обстежити занедбані підземні переходи, які можна відновити і використовувати в подальшому, зокрема, підземний перехід в районі цирку.

Також перший віце-мер підкреслив, що в місті продовжиться робота з організації підсвічування на пішохідних переходах.

«Ми дуже багато зробили в цьому напрямку, вже багато пішохідних переходів в місті обладнано підсвічуванням. Така робота триватиме й надалі. У бюджеті наступного року ми передбачимо фінансування для організації підсвічування пішохідних переходів», - підкреслив Ігор Терехов.

Результати роботи з виявленню небезпечних дорожніх об'єктів в Харкові повинні бути представлені вже через тиждень.

Прочитано 77 раз
Оцените материал
(0 голосов)
Шаблоны для сайта