Про таку ініціативу голови Харківської обласної ради Сергія Чернова повідомила сьогодні начальниця управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків виконавчого апарату облради Олена Кулик в ході онлайн діалогу щодо впровадження енергоефективних проєктів із залученням зовнішнього фінансування від донорів та міжнародних фінансових організацій.

Олена Кулик презентувала учасникам діалогу бачення Харківської облради щодо можливості формування проєктних команд на регіональному рівні з метою підтримки локальних громад в енергоефективних проєктах:

8 грудня відбудеться онлайн -конференція «Досягнення та виклики у сфері адміністративних послуг 2020-2021», організована напрямком з покращення якості надання адмінпослуг для населення Програми «ULEAD з Європою»

Фокусом заходу стане обговорення законодавства, кращих практик, документів політики у сфері адміністративних послуг, а також формування порядку денного у сфері адміністративних послуг на 2021 рік.

Постійна комісія обласної ради з питань бюджету розглянула пропозиції облдержадміністрації, якими передбачається внесення низки змін до головного фінансового документу Харківщини. 

Як наголосила голова постійної комісії Людмила Немикіна, «з метою ефективного використання бюджетних коштів та для своєчасного забезпечення лікування хворих на гостру респіраторну хворобу COVID-19 нам, депутатам, необхідно якнайшвидше сприяти у погодженні запропонованого обсягу видатків – розподілу субвенції з державного місцевим бюджетам Харківщини».

За даними вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України, 4 грудня (станом на 9:00) в Україні 787 891 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, із них 13 195 летальних, 397 809 пацієнтів одужало.

За добу зафіксовано 15 131 новий випадок. Загалом проведено 44 702 234 тестувань методом ПЛР.

Наразі коронавірусна хвороба виявлена:

Український кризовий медіацентр підготував «Практичний посібник з питань передачі земель сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність». Посібник розробили аналітики «Асоціації міст України» в рамках Проєкту USAID ПУЛЬС та у співпраці з Держгеокадастром.

Земля є одним з найважливіших ресурсом для громад, що дозволить розвивати економіку, наповнювати місцеві бюджети,  покращити добробут і якість життя жителів.

За даними вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України, 1 грудня (станом на 9:00) в Україні 745 123 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, із них 12 548 летальних, 355 172 пацієнтів одужало.

За добу зафіксовано 12 498 нових випадків. Загалом проведено 4 562 589 тестувань методом ПЛР.

Наразі коронавірусна хвороба виявлена:

Серед зареєстрованих на обліку у службі зайнятості осіб з інвалідністю 18% – це люди віком до 35 років, 44% - жінки, 15% - жителі сільської місцевості.

Рівень працевлаштування становив понад 25% у порівнянні з 19% по всій Україні.

Захід відбудеться 4 грудня о 18:30 у Будинку Алчевських (вул. Жон Мироносиць, 13).

«Несподіваний, нестандартний, унікальний концерт з легкою, життєрадісною, подекуди - жартівливою музикою, - розповідають організатори. - Ви зустрінетесь з юною фаготисткою Оленою Потарикіною, яка в свої 17 вже підкорила імените журі багатьох національних і міжнародних конкурсів. Вона виконає надскладний твір Джоаккіно Россіні – Концерт для фагота з оркестром».

Крім того, глядачам представлять «Угорську шнапсодію» Леонарда Пауля. Це твір-гумореска, твір-жарт, насичений екстремально складними епізодами, які вдається виконати мало кому з тромбоністів.

Шаблоны для сайта