За даними вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України, 30 вересня (станом на 9:00) в Україні 208 959 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, із них 4 129 летальних, 92 360 пацієнтів одужало.

За добу зафіксовано 4 027 нових випадків. Загалом проведено 2 278 248 тестувань методом ПЛР. За добу одужало 2 110 пацієнтів.

Наразі коронавірусна хвороба виявлена:

Завершується депутатська каденція Харківської обласної ради VII скликання. Що у ній було найефективнішого, найважливішого? Свою точку зору з цього приводу висловив голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко взяв участь у траурній церемонії прощання із курсантом Віталієм Вільховим,  трагічно загиблим під час  падіння літака 25 вересня

За даними вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України, 29 вересня (станом на 9:00) в Україні 204 932 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, із них 4 065 летальних, 90 250 пацієнтів одужало.

За добу зафіксовано 3 627 нових випадків. Загалом проведено 2 250 676 тестувань методом ПЛР. За добу одужало 1 797 пацієнтів.

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

28 вересня 2020 року                                                          № 136

Відбулося засідання постійної комісії Харківської обласної ради з питань соціально-економічного розвитку регіону та міжнародного співробітництва. Постійна комісія працювала у форматі відеоконференції.

У режимі онлайн відбулося засідання постійної комісії обласної ради з правових питань, регуляторної політики, законності, громадського порядку, боротьби з корупцією та злочинністю.

За даними вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України, 28 вересня (станом на 9:00) в Україні 201 305 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, із них 3 996 летальних, 88 453 пацієнти одужало.

За добу зафіксовано 2 671 новий випадок. Загалом проведено 2 226 508 тестувань методом ПЛР. За добу одужав 571 пацієнт.

Конкурс проводиться  Міністерством цифрової трансформації України у співпраці із Програмою EGAP («Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» ), що впроваджується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge за підтримки Швейцарії для усіх ОТГ та ОМС областей України.

Конкурс є першим етапом оцінки цифрової трансформації міст та областей задля написання майбутньої стратегії цифрової трансформації регіонів. Участь в конкурсі «Дієва громада» надає рівний доступ громадян до електронних послуг, е-демократії, розвитку смарт сіті, підвищуючи ефективність роботи муніципалітетів, зберігаючи гроші платників податків та підвищуючи цифрові навички населення та посадових осіб органів місцевого самоврядування.

Кабінет захисту Вітчизни з інтерактивним лазерним стрілецьким тиром, а також сучасне фізкультурно-спортивне середовище з’явилось на території шкіл Зміївщини завдяки участі в обласному конкурсі розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». Сертифікат, що затверджує виконання усіх робіт громаді вручив депутат обласної ради Анатолій Гацько.

В рамках реалізації мініпроєкту в Бірківській школі, щодо оснащення інноваційною технікою кабінет захисту Вітчизни, значно підвищено зацікавленість учнів до програми предмету, а також збільшено результативність проведення самих занять. Завдяки придбаному технічному устаткуванню, а саме інтерактивного комплексу на базі мультимедійного проектора та лазерного тиру «Захисник Вітчизни», персонального комп’ютера для вчителя та комплекту стендів, учні мають змогу практично відпрацьовувати вміння та навички програми предмету «Захист Вітчизни».

Шаблоны для сайта