Захід пройде 22 серпня о 17:00 у галереї «Мистецтво Слобожанщини».

На творчій зустрічі можна ознайомитися з роботами авторів фотовиставки 3-х переможців конкурсу «5-а стіна. Театри Харківщини» Маргаритою Корнющенко, Катериною Погрібною та Сергієм Лошатинським, послухати розповідь про їх творчий шлях та плани на майбутнє, поставити питання і подивитися слайд-шоу фоторобіт.

Вхід – вільний.

Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.

У Чернівцях відбулась серія національних змагань з велоспорту маунтенбайк -  чемпіонат України з багатоденних перегонів та чемпіонат з індивідуальних перегонів у гору, на яких харківські спортсмени завоювали 3 золоті та 4 бронзові нагороди.

У багатоденних перегонах, які включала чотири етапи – індивідуальні перегони на час, два етапи перегонів крос-кантрі та індивідуальні перегони в гору, харків’яни в особистому заліку здобули 2 золоті та 1 бронзову нагороди. Чемпіоном серед юнаків став Артур Константинов, а серед дівчат перемогла Анастасія Івко. У змаганнях серед чоловіків Ігор Скобєєв посів третє місце.

Кошти на придбання нового транспорту виділили на XХІ сесії Харківської облради VII скликання.

Як повідомили у Департаменті освіти та науки ХОДА, внаслідок розподілу субвенції з державного бюджету кошти виділені на придбання одного спеціалізованого автомобіля (мобільний інклюзивно-ресурсний центр) для обласного центру підтримки інклюзивної освіти та 4 шкільних автобусів для наявних інклюзивно-ресурсних центрів регіону.

Автомобіль може перевозити не менше двох осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Відповідні зміни до Програми економічного та соціального розвитку Харківської області на 2019 рік внесли під час засідання сесії облради 15 серпня.

Депутати підтримали пропозиції, які надійшли від структурних підрозділів ХОДА, та внесли корегування до 5-ї частини програми - «Капітальні вкладення на об’єкти соціально-економічного значення у 2019 році». Перелік об’єктів, на яких цього року плануються ремонтні та будівельні роботи, доповнили ще 110-ма пунктами, серед яких:

- 9 нових об’єктів по галузі «Охорона здоров’я»;

- 2 - по галузі «Житлово-комунальне господарство»;

- 5 - по галузі «Культура й туризм»;

За участю першого заступника голови Харківської обласної ради Віктора Коваленка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань розвитку інфраструктури, транспорту, шляхів та зв’язку. Депутати розглянули питання про внесення змін до Програми розвитку дорожнього господарства Харківської області на 2018-2020 роки.

Зокрема, йшлося про ефективне використання всіх можливих фінансових ресурсів для проведення ремонтно-будівельних робіт на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Харківської області, а також створення додаткових джерел фінансування дорожнього господарства.

За підтримки Харківської обласної ради  триває проєкт «Азимут культурного розвитку», який ставить за мету допомогти  історико-краєзнавчим музеям області переосмислити свою місію та цінності, знайти нові форми презентації експонатів, розширити виставкову діяльність  та налагодити комунікації з широкою громадськістю.

Завдяки цьому в подальшому культурні установи зможуть створити власний впізнаваний бренд й розробити унікальну стратегію розвитку, що в свою чергу, стимулюватиме  розвиток громад та збільшити туристичний потенціалу регіону.

Сьогодні у Харківській обласній філармонії відбувся урочистий концерт, присвячений працівникам будівельної галузі Харківщини. Представників цієї важливої професії привітав перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко .

Вітаючи присутніх Віктор Коваленко наголосив, що величезні зусилля і професіоналізм представників будівельного комплексу заслуговують високої оцінки.

«Завдяки вашому досвіду і професіоналізму, вмінню застосовувати сучасні методи і новітні технології, високим вимогам до якості виконаних робіт Харківська область швидко преображається, відкриваються нові лікарні, школи, дитячі сади, з’являються нові житлові будинки і промислові споруди», – сказав перший заступник обласної ради.

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов закликав депутатів усіх рівнів звернути увагу на ситуацію, що склалася у зв’язку із внесенням змін до Конституції України щодо представництва органів місцевого самоврядування в судах.

Так, згідно з п. 2. статті 58 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий апарат ради здійснює організаційне, правове, інформаційне, аналітичне, матеріально-технічне забезпечення діяльності ради, її органів, депутатів.

Разом з тим, згідно з Законом України «Про внесення змін до Конституції України (щодо правосуддя)», представництво органів місцевого самоврядування у судах з 1 січня 2020 року здійснюється виключно прокурорами або адвокатами, що, на думку очільника обласної ради, створює штучну монополію представництва адвокатів у судах.

Про це розповів під час брифінгу 9 серпня перший заступник директора ДП «Дороги Харківщини» Сергій Литвинець.

За його інформацією, на даний момент роботи з поточного середнього ремонту виконуються на таких місцевих дорогах. Верхній шар асфальтобетону влаштовують на дорозі Артемівка – Борщова – Ганівка (Печенізький район). У Краснокутському районі проводиться влаштування асфальтобетонної суміші на під’їзді до села Слобідка. Також тривають роботи у Валківському районі на дорозі Валки - Мельникове - Миколо-Комишувата.

Крім того, в кожному районі тривають роботи з експлуатаційного утримання та ямкового ремонту. Головна увага приділяється шкільним маршрутам, які мають бути приведені у належний стан до початку навчального року.

Також тривають роботи з будівництва об’їзної дороги навколо Лозової. Будівництво проходить згідно з графіком. Наразі на об’єкті влаштовують шар щебенево-піщаної суміші.

«Повністю завершити роботи за планом повинні в жовтні, але ми робимо все, щоб вже у вересні відкрити рух цією дорогою», - зазначив Сергій Литвинець.

Засідання 8 серпня пройшло під керівництвом першого заступника голови ХОДА Марка Беккера.

На даний момент штабом відпрацьовується 4 звернення. Серед них - звернення мешканців Зачепилівського району щодо незаконної, на їхню думку, приватизації земельних ділянок місцевим підприємством. Наразі вирішується питання щодо забезпечення заявників земельними ділянками, на які вони мають право. 8 з 35 громадян вже отримали дозволи на виконання документації.

Триває розгляд звернення землевласника з Дворічанського району щодо знищення врожаю. За даними правоохоронців, факт знищення підтверджено, зараз встановлюється сума завданої шкоди, після чого буде кваліфіковано злочин.

Також у ГУ Національної поліції та прокуратурі Харківської області розглядаються звернення Валківської РДА стосовно незаконного захоплення земельних ділянок місцевим виробником.

Крім того, до штабу надійшло звернення від сільгосппідприємства Сахновщинського району щодо перешкоджання господарській діяльності: невідомі особи пошкодили транспорт підприємства, спалили комбайн вартістю понад 7 млн грн тощо. Матеріали звернення спрямовані до правоохоронних органів.

Шаблоны для сайта