12 грудня відбулось чергове засідання робочої групи з питань соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Учасники обговорили заходи, які планують провести в області до Дня вшанування ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Найбільш обговорюваними темами стали питання, що пов’язані з транспортом та станом пенсійного забезпечення. Окрему увагу приділили медичному забезпеченню та оздоровленню громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Відтепер реєстрацію та отримання документів, дозволи, ліцензії та сертифікати щодо об’єктів будівництва автоматизовано.

«Сьогодні уряд зробив перший крок до знищення корупції в будівельній сфері. Впроваджуємо електронний кабінет забудовника. Це повністю автоматизовані послуги, які надаються миттєво і без участі чиновника. Наша команда робить усе, щоб в країні зникла корупція. І чим швидше переведемо державу в смартфон, тим менше буде корупції на побутовому рівні, а сервіси стануть якісніші», - зазначає Прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

Розвиток міжрегіонального співробітництва голова ХОДА Олексій Кучер обговорив з Почесним консулом Федеративної Республіки Бразилія в Харкові Сергієм Круцевляком.

Олексій Кучер підкреслив, що залучення інвестицій в Харківську область є одним з головних пріоритетів в його роботі.

12 грудня голова обласної адміністрації Олексій Кучер зустрівся з главою регіонального офісу Місії ООН з прав людини в Харкові Красміром Янковим.

Представник міжнародної організації розповів главі ХОДА про роботу, яку вона проводить у Харківській області в сфері дотримання прав людини, і надав копію останнього звіту місії.

Змагання «KharkivSumoOpen» відбуваються вже четвертий рік поспіль, й цей раз зібрали понад 130 учасників з семи областей країни, а також збірну команду Киргизії.

В Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА зазначають, що збірна команда України в цьому році виграла загальнокомандний залік чемпіонату світу. Завдяки цьому багато країн зацікавились в проведені спільних зборів та турнірів з українською командою. На збірну України вже чекають наприкінці зими у себе в гостях норвезькі сумоїсти.

Валентина Білоусова представить свої роботи з 20 грудня по 1 лютого у галереї «Мистецтво Слобожанщини» Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва.

На виставці «Натюрморт. Класика жанру та інше» будуть представлені як класичні за своєю формою натюрморти, так і творчі експерименти авторки. Натюрморти Валентини Білоусової - це не тільки красиві предметні композиції, але і певний зміст, характер та емоції.

Відбулося засідання комісії з питань надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям Харківської області, які опинилися в скрутній життєвій ситуації. У засіданні комісії взяв участь перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко та депутати обласної ради.

Відвідуючи Комунальний заклад охорони здоров’я «Лозівське територіальне медичне об’єднання», голова Харківської обласної ради Сергій Чернов поспілкувався з медичним персоналом, а також оглянув капітальний ремонт фізіотерапевтичного відділення, який в результаті значно поліпшив умови перебування пацієнтів.

За словами голови обласної ради, фізіотерапевтичне відділення Лозівського ТМО давно потребувало оновлення, оскільки не відповідало сучасним вимогам. Тому Харківська обласна рада приділяла особливу увагу цьому питанню.

11 грудня до заступника голови ХОДА звернулися понад 20 жителів Харківської області.

Питання, порушені під час особистого прийому, стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування, а також соціального захисту.

Тим, хто прийшов на прийом з питаннями про матеріальну допомогу, заступник голови ХОДА роз'яснив порядок надання необхідних документів, у тому числі чеків, що підтверджують придбання ліків й послуг. Михайло Черняк відзначив, що ці документи розгляне профільна обласна комісія. Суму допомоги, що надається, члени комісії визначають колегіально, в залежності від запиту, максимальна становить 20 тисяч гривень.

Карта й техзавдання для новачків

Якщо ти творчий, небайдужий до питань розвитку свого краю і маєш навики до фільмування, то потрапити до штаб-квартири Ради Європи нескладно. Доведено переможцями Міжнародного дитячого медіафестивалю «Дитятко».

Шаблоны для сайта