МОЗ повідомляє, за даними Центру громадського здоров’я, станом на 9:00 6 квітня в Україні 1319 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 38 летальних, 28 пацієнтів одужало. За добу було зафіксовано 68 нових випадків.

Наразі коронавірусна хвороба виявлена:

Вінницька область — 75 випадків;
Волинська область — 24 випадки;
Дніпропетровська область — 14 випадків;

Наразі в нашому регіоні лише 1 підтверджений випадок цього захворювання.

Нові дані станом на 6 квітня повідомив голова ХОДА Олексій Кучер. Він відзначив, що єдина людина, в якої COVID-19 підтвердився, зараз почуває себе добре. Більш того – всі симптоми хвороби вже пройшли.

«Ми чекаємо на результати повторного тесту – можливо, ця особа вже видужала, - відзначив голова ХОДА. – Також на сьогодні 31 особа в області має підозру на COVID-19. 15 з них знаходяться на стаціонарному лікуванні. Ще 17 осіб – на самоізоляції (у тому числі й та особа, в якої хвороба підтверджена)».

Про це повідомляють на Урядовому порталі.

Внесено зміни до розпорядження Кабінету Міністрів України № 288-р «Про тимчасове закриття деяких пунктів пропуску через державний кордон та пунктів контролю і припинення в них пішохідного сполучення».

Відповідно до них з 00 год. 00 хв. 7 квітня 2020 року тимчасово закритими будуть 115 пунктів пропуску, ще у 28 пунктах пропуску тимчасово припинене пішохідне сполучення.

Крім того, в Україні іншими урядовими документами тимчасово закриті пункти пропуску (пункти контролю) через державний кордон для міжнародного пасажирського залізничного, повітряного, автомобільного (для автобусів) сполучення.

За добу було зафіксовано 68 нових випадків.

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 9:00 6 квітня в Україні - 1319 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 38 летальних, 28 пацієнтів одужало. Наразі коронавірусна хвороба виявлена:

Вінницька область — 75 випадків;
Волинська область — 24;
Дніпропетровська область — 14;
Донецька область — 9;
Житомирська область — 11;
Закарпатська область — 35;
Запорізька область — 41;
Івано-Франківська область — 116;
Кіровоградська область — 41;

В умовах карантину триває підготовка до ХІІ  Міжнародного медіафестивалю «Дитятко», засновником якого є Харківська обласна рада. До 31 травня оргкомітет приймає заявки у 25 номінацій і спецномінацій фестивалю, серед яких  персональні,  колективні, тематичні.

На сьогодні надійшли 743 конкурсні роботи від 683 учасників з 94 країн. Серед лідерів Іран, Індія, США, Франція, Україна.

МОЗ повідомляє, за даними ЦГЗ, станом на 10:00 3 квітня в Україні 942 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 23 летальних, 19 пацієнтів одужало. За добу було зафіксовано 138 нових випадків.

Наразі коронавірусна хвороба виявлена:

Вінницька область — 61 випадок;
Волинська область — 10 випадків;
Дніпропетровська область — 12 випадків;

Про це розповів Міністр інфраструктури Владислав Криклій.

„Укрпошта” під час карантину стабільно працює та пропонує оновлені послуги. Листоноші доставляють пенсії, соцвиплати, ліки, продуктові товари додому. „Укрпошта” робить все, щоб люди поважного віку менше наражались на небезпеку захворювання на коронавірус, щоб наші рідні залишались вдома», - підкреслив Владислав Криклій.

Так, в „Укрпошті” можна адресно доставити через листоношу чи скористатися онлайн-послугами:

- отримати пенсію та соціальні виплати,

- сплатити комунальні платежі,

Станом на 10:00 3 квітня в Україні 942 лабораторно підтверджених випадки, з них 23 летальних, 19 пацієнтів одужало. За добу було зафіксовано 138 нових випадків.

Наразі коронавірусна хвороба виявлена:

Вінницька область — 61;
Волинська область — 10;
Дніпропетровська область — 12;
Донецька область — 8;
Житомирська область — 6;
Закарпатська область — 24;
Запорізька область — 22;
Івано-Франківська область — 81;
Кіровоградська область — 15;
м. Київ — 180;

2 квітня Олексій Кучер провів робочу нараду з головою Харківського обласного територіального відділення АМКУ Костянтином Мєшковим.

Під час наради увагу приділили питанням зростання цін на групи товарів, що входять до продуктового кошика більшості українських родин, а саме – овочів та круп. А також ситуації з цінами на вироби медичного призначення.

«Така ситуація викликає обурення в людей. Є зрозумілі сумніви щодо реальної економічної обґрунтованості зростання цін», - відзначив Олексій Кучер.

Він рекомендував голові територіального відділення Антимонопольного комітету звернути пильну увагу на цю ситуацію. Костянтин Мєшков відзначив, що комітет здійснює щоденний моніторинг цін на основні продукти харчування та певний перелік основних медичних та лікарських засобів.

«Моніторинг органами Антимонопольного комітету здійснюється з метою пошуку можливих ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції. У разі, якщо будуть ознаки правопорушення, ми будемо приймати рішення щодо відкриття справ та притягнення до відповідальності», - повідомив Костянтин Мєшков.

31 березня завершився прийом робіт на обласний конкурс журналістських робіт «Історії успіху громад»-2020. Про тематику й особливості цьогорічного конкурсу йшлося у програмі «Де це?», що розповідає про хід децентралізації і виходить на Громадському радіо у партнерстві з Харківською облрадою.

Гостем ефіру був керівник прес-служби облради, секретар оргкомітету журналістського конкурсу «Історії успіху громад» Володимир Дягілев.

Шаблоны для сайта