Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов бере участь у ІІІ Польсько-Українському форумі місцевого самоврядування «Громада. Інвестиції. Розвиток», що проходить сьогодні у Харкові, в коворкінгу FABRIKA. Ключовими питаннями Форуму цьогоріч стали: енергоефективність, як самоінвестування громади та інвестиції в людей.

Захід проходить за участю керівництва області, експертів Харківського Центру розвитку місцевого самоврядування, Генерального консула Республіки Польща у місті Харкові  Януша Яблонського, президента Польсько-української господарчої палати, президента Міжнародного об’єднання «Європа-Північ-Схід» Яцека Пєхоти, директора українських програм Фонду міжнародної солідарності Адама Зауера.

Сьогодні на майдані Свободи учні ліцеїв та кадетського корпусу склали присягу на вірність Батьківщині. Урочистості до Дня захисника України, в рамках яких відбувся військовий парад, відвідали голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, перший заступник голови обласної ради Віктор Коваленко, депутати облради.

Юні вихованці військових навчальних установ дали урочисту клятву:

Заступник голови ХОДА передав українським воїнам слова вітання від голови ХОДА Юлії Світличної.

«Передаю найкращі вітання від керівника області. Своїм мирним небом Слобожанщина завдячує вам, шановні захисники. Зичу вам здоров’я й успіхів. Сподіваємося на мир, який, без сумніву, запанує в країні», - сказав Євгеній Шахненко.

Під час робочої поїздки до Золочівського району заступник голови ХОДА також провів виїзний прийом громадян. До Євгенія Шахненка зверталися переважно з питаннями будівництва та ЖКХ. Так, жителька села Малі Феськи скаржилась на незадовільне електропостачання, а мешканка села Одноробівка просила забезпечити належне водопостачання населеного пункту від свердловини аграрного ліцею. Чимало звернень стосувалося вирішення питання щодо повірки та встановлення газових лічильників. Також жителі району скаржилися на незадовільну роботу телефонного та радіозв’язку й порушували питання ремонту місцевих та комунальних доріг. Усі звернення, які надійшли під час прийому, заступник голови ХОДА взяв під особистий контроль.

Зі станом реконструкції об’єкта ознайомився заступник голови ХОДА Євгеній Шахненко під час робочої поїздки на Золочівщину.

Ремонт у музичній школі розпочався в листопаді минулого року. За цей час проведені демонтажні роботи та укріплені стіни 170-річного будинку.

«Проводилася реконструкція даху, адже на другому поверсі будується банева стеля – тут буде актова зала. Зараз проводяться фасадні роботи та укріплення фундаменту», - повідомила директор Золочівської дитячої музичної школи Наталя Кучеренко.

Також вона зазначила, що батьки дітей чекають на завершення реконструкції школи, адже зараз учні навчаються в приміщеннях шкіл та РБК. За її словами, для облаштування актової зали додатково потрібно ще 1,5 млн грн.

«До проекту не увійшло облаштування та обладнання актової зали: необхідно придбати звуко- і світлотехніку, крісла, механіку сцени тощо», - повідомила Наталя Кучеренко.

Хід будівництва комплексу за дорученням голови ХОДА Юлії Світличної перевірив під час робочої поїздки в район її заступник Євгеній Шахненко.

Він звернувся до представників підрядної організації з проханням не збавляти темпи робіт та завершити будівництво за графіком.

Будівельники відзначили, що готовність ФОКу – 90%. У будівлі вже виконані всі монтажні та зовнішні роботи й більшість робіт з облаштування прилеглої території. Залишилися внутрішні роботи, зокрема, встановлення сантехніки та під'єднання до модульної котельні, яка буде обігрівати ще й дитячо-юнацьку спортивну школу. Також найближчим часом буде облаштоване штучне покриття стадіону.

Як зазначив заступник голови Золочівської РДА Ігор Шмітько, окрім внутрішніх робіт, для забезпечення ФОКу необхідним спортивним знаряддям потрібно ще біля 700 тис. грн. Євгеній Шахненко пообіцяв довести цю інформацію до відома керівника області та просити її посприяти виділенню необхідних коштів з обласного бюджету.

16 жовтня до заступника голови ХОДА переважно зверталися за допомогою у розв'язанні питань зі сфер освіти та культури.

Так, директор однієї зі шкіл Куп’янського району повідомила, що в неї виник конфлікт з місцевим керівництвом через стан спортивної зали в навчальному закладі.

«Ми - третя школа в районі за кількістю учнів. Спортивна зала вже багато років без ремонту. І все б нічого, але районна влада під час батьківських зборів звинуватила в цьому мене», - розповіла заявниця Анатолію Бабічеву.

Вона відзначила, що ця ситуація похитнула її авторитет у населеному пункті, та додала, що вже звернулася з відповідною заявою до правоохоронних органів.

«Вибачення - це єдине, чого я прагну», - сказала директорка школи.

«Я звернуся до районної влади, й ми розберемося в цій ситуації. А щодо ремонту спортивної зали, то це питання - до засновника навчального закладу, яким є районна рада», - пояснив Анатолій Бабічев.

На свято до населеного пункту на Золочівщині заступник голови ХОДА завітав під час робочої поїздки до району.

«Передаю щирі вітання від голови ХОДА Юлії Світличної, - звернувся до місцевих жителів Євгеній Шахненко. – Хочу відзначити, що керівник області приділяє велику увагу розвитку медицини та будівництва інфраструктурних об’єктів у селі. За останні роки була проведена чимала робота з газифікації населеного пункту, наразі тут реконструюють водонапірну башту».

У Калиновому Євгеній Шахненко також провів робочу нараду з питань проведення робіт щодо реконструкції водонапірної башти. Заступник Золочівського селищного голови Олексій Попов поінформував, що проектно-кошторисна документація отримала позитивний висновок, і вже укладено договір з підрядною організацією, подано повідомлення в ДАБІ про початок будівельних робіт. Кошторисна вартість складає понад 1,1 млн грн.

За дорученням голови ХОДА Юлії Світличної її заступник Євгеній Шахненко ознайомився з ходом робіт на об’єктах інфраструктури Золочівського району.

Під час робочої поїздки на Золочівщину Євгеній Шахненко відвідав низку населених пунктів, де провів зустрічі з місцевими громадами. Він також провів нараду з керівництвом району.

У селі Феськи заступник голови ХОДА перевірив якість виконання дорожніх робіт на шляху від цього населеного пункту до траси Золочів - Харків та оглянув нещодавно зведений спортивний майданчик зі штучним покриттям.

«Усі ці роботи були заплановані та втілені в життя завдяки ініціативі голови ХОДА Юлії Світличної, - відзначив у спілкуванні з місцевими жителями Євгеній Шахненко. - На черзі - роботи з реконструкції місцевої каналізаційно-насосної станції, ремонт даху Будинку культури, розширення мережі вуличного освітлення».

Петро Порошенко провів зустріч з екзархами Вселенського Патріарха.

Архієпископ Памфільський Української Православної Церкви в США Даниїл під час  зустрічі з Президентом подякував Главі держави за лідерство та бажання побачити єдність в українському народі. «Я сподіваюсь, що ми вже незабаром разом служитимемо і святкуватимемо це велике об’єднання нашого українського народу», - наголосив Архієпископ.

Він також повідомив, що разом з Єпископом Іларіоном повернувся в Україну «для того, щоб продовжити роботу над останнім етапом, котрий доведе нас до об’єднавчого Собору, а тоді і до вручення новому предстоятелю остаточного документа – Томосу про незалежність, автокефалію Української православної церкви».

«Як і попередньо, ми будемо спілкуватися, готові до спілкування, сподіваємось  на співпрацю з усіма лідерами і Української православної церкви Київського патріархату, і УАПЦ, включно з ієрархами і духівництвом та мирянами Української православної церкви в лоні Російської православної церкви», - особливо наголосив архієпископ Даниїл.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16 жовтня голова ХОДА взяла участь у пленарному засіданні ІІІ Польсько-українського форуму місцевого самоврядування.

Захід, який уже став традиційним для нашого регіону, зібрав представників об’єднаних територіальних громад області, експертів Харківського Центру розвитку місцевого самоврядування та польських партнерів. У рамках форуму відбудуться 2 панельні дискусії, присвячені питанням енергоефективності та соціальним послугам у ОТГ.

Шаблоны для сайта