28 декабря

Президент доручив негайно відновити переговори про повернення усіх українських полонених

Автор 

Президент доручив  негайно відновити переговори про повернення усіх українських полонених

Президент Петро Порошенко повідомив, що дав доручення негайно відновити переговори з РФ щодо повернення тих, хто в Росії і тих, хто знаходиться  в заручниках на окуповані території. «Ми не можемо їх не зрадити, не забути», - підкреслив Петро Порошенко під час робочої поїздки на Одещину. «Саме тому я дав доручення негайно відновити переговори з Російською Федерацією щодо і повернення тих, хто в Росії, і повернення тих, хто знаходиться в заручниках на окупованій території», - додав Президент.

«Звільнення наших заручників – це не подія вчорашнього дня і не подія тижня – це подія історична. Це друге народження наших хлопців і дівчат», - підкреслив Президент.

«Ключове, що ми пообіцяли, що серед тих, кількох десятків, які все ще залишилися  в полоні, а також не віддали вчора нам найкращих наших воїнів, спецпризначенців, нацгвардійців, що ми їх повернемо – повернемо усіх»,  -сказав Президент. Він підкреслив, що «з ними вся країна» і «ми про них пам’ятаємо і будемо боротися за них».

«Немає зараз для нас більш важливої справи, ніж зберегти Україну, ніж зберегти нашу єдність  - таку саму єдність, як відчувалася вчора по усій країні, і не лише серед тих, хто разом з нами вітав наших хлопців і дівчат в Борисполі», - сказав Президент.

«Мені на все життя запам’ятається і слова Ігоря Козловського про важливість духовного єднання», - сказав Президент, згадуючи вчорашнє звільнення українців. Петро Порошенко підкреслив, що існує величезний контраст з Російською Федерацією і з «їх там нєт».

«Вони заарештовані в наших в’язницях за те, що вони вбивали українців. Але про них ніхто не піклується - президент не піклується, батькам сказали забути про них. Це та прірва, яка відрізняє сьогодні Україну від Росії»,  - зазначив Президент.

«Будь ласка, так заберіть. Тільки нам поверніть нашого кінорежисера Сенцова, нашого журналіста Сущенка, нашого Кольченка, і багато, багато інших, які безневинно зараз знаходяться у в’язницях Російської Федерації лише за те, що вони носять український паспорт, відмовляються його віддати, і пишаються тим, що вони є українці», - наголосив Президент України. 

Прочитано 26 раз
Оцените материал
(0 голосов)
Шаблоны для сайта