Print this page
08 серпня

Харківські синхроністки успішно завершили виступи на чемпіонаті Європи

В останні два дні змагань, які з 3 по 7 серпня відбулись у шотландському місті Глазго, збірна України, яка складається виключно з представниць Харківщини, здобула 3 срібні та 1 бронзову нагороди.

Підопічні тренерів Світлани Саідової, Олесі Зайцевої та Валерії Меженіної стали срібними призерками в технічній програмі груп. За свій виступ Єлизавета Яхно, Анастасія Савчук, Владислава і Марина Алексєєви, Олександра Кашуба, Яна Нарєжна, Аліна Шинкаренко та Олександра Коваленко отримали від суддів 90.7439 бали. Чемпіонками в технічній програмі стали росіянки (94.6000 бали), а бронзові медалі дісталися італійкам (90.3553 бали).

Крім того, Єлизавета Яхно та Анастасія Савчук з результатом 93.4000 бали посіли друге місце в довільній програмі дуетів. Чемпіонками в цій програмі стали росіянки Світлана Колесніченко та Варвара Субботіна (96.7000 бали). Бронзові медалі вибороли італійки Лінда Черруті та Костанца Ферро (92.1333 бали)

У сольних змаганнях Єлизавета Яхно здобула срібну медаль у технічній програмі з результатом 91.3517 бали та бронзову - в довільній (92.1333 бали). Перемогла в обох видах програми росіянка Світлана Колесніченко (93.4816 бали - в технічній та 94.9333 бали - в довільній). Срібною призеркою в довільній програмі стала Лінда Черруті з Італії (92.5000 бали). В технічній програмі італійка посіла третє місце (90.2282 бали).

Таким чином, з Глазго харківські майстрині синхронного плавання повертаються з 1 золотою, 5 срібними та 1 бронзовою медаллю.

В Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА нагадують, що в перші дні чемпіонату збірна України перемогла в змаганнях комбінованих груп, а також посіла друге місце в довільній програмі груп та технічній програмі дуетів.