13 вересня

Віктор Коваленко: Цьогоріч очікуємо близько 600 учасників економічного форуму

Ювілейний форум «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» відбудеться на Харківщині 29 вересня. Продовженням форуму традиційно стане Великий Слобожанський ярмарок. Про це повідомив під час брифінгу перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко.

«Це буде ювілейний десятий Форум. Очікуємо досить велику кількість іноземних партнерів, представників центральних органів виконавчої влади, народних депутатів, бізнесменів.  Виказали великий інтерес до участі представники міжнародної спільноти, інвестиційних фондів, промислових підприємств, великих іноземних компаній», - зазначив Віктор Коваленко.

 

За його словами, бізнес-середовище Харківщини готове до проведення Форуму. Попередньо були відпрацювані всі питання, щоб під час заходу були укладені конструктивні договори, підписані контракти.

«На сьогодні маємо підтвердження від представників 31 країни світу щодо участі у Форумі, зокрема, від посольств Литви, Молдови, Франції, Японії щодо участі бізнес-ділових кіл. Для них на заході будуть презентовані можливості наших промислових підприємств. Цьогоріч очікуємо близько 600 учасників»,  - додав перший заступник голови облради.

У минулому році участь у Форумі взяли представники тридцяти країн світу, 16 послів, також було підписано договори і контракти на десятки мільйонів доларів США. Безумовно, підкреслює Віктор Коваленко,  кожного року формат заходу змінюється і удосконалюється.

У рамках заходу буде проведено пленарне засідання «Глобальна економіка. Погляд в майбутнє. Формула успіху для країни» та три дискусійні панелі: «Інтеграційна модель розвитку економіки. Міжгалузеві ефекти. Інвестування та кооперації», «Децентралізація та місцевий розвиток. Нові можливості для бізнесу» та «Креативна економіка. Від нової освіти до нових індустрій». Завершиться форум пленарним засіданням «Україна та світ. Новий рівень партнерства».

Так, на пленарному засіданні будуть обговорені основні напрямки розвитку України, міжнародної співпраці, буде приділена увага питанню ролі Харківської області в розвитку держави.

«Наша головна мета – створення привабливого інвестиційного клімату на Харківщині, промислових майданчиків та розгортання промислових потужностей для наших партнерів», - резюмував перший заступник голови Харківської обласної ради.

IMG_8943
IMG_8956
IMG_8947
IMG_8967
IMG_8976
IMG_8980
IMG_8968
IMG_8966
IMG_8918
IMG_8979
IMG_8948
IMG_8952
Read 35 times
Rate this item
(0 votes)
Шаблоны для сайта