01 жовтня

Сергій Чернов: Слобожанська ярмарка – добра традиція і справжнє свято для жителів Харківщини

Шістнадцята Велика Слобожанська ярмарка зустрічає харків’ян і гостей осінніми барвами та дарами. Майже 2500 товарів від семисот підприємців до уваги відвідувачів найвидовищного торгового майданчика Харківщини.

В урочистому відкритті ярмарку взяли участь голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, перший заступник голови обласної ради Віктор Коваленко, заступник голови обласної ради Володимир Скоробагач, іноземні делегації, що прибули на Харківщину для участі в Х Міжнародному економічному форумі, депутати обласної ради, керівники районів області. 

 

«Слобожанський ярмарок, що коренями сягає у XVII століття, став доброю традицією і справжнім святом для жителів Харкова та області, яке також збирає численних гостей з інших регіонів та навіть високоповажних представників дипломатичних місій. Тут простяглися ошатні торгові намети, де кожна територіальна громада та сільськогосподарські підприємства району представили широке продовольче розмаїття родючої Слобожанської землі», – сказав Сергій Чернов, виступаючи на церемонії відкриття.

Величезна територія ярмарку була повністю заповнена продукцією широкого асортименту сільгоспвиробників, переробних підприємств, виробничих фірм, торгових організацій, закладами харчування, а також майстрами прикладного мистецтва та художньої самодіяльності, які представили свої вироби цінами, що нижчі за ринкові.

Родзинкою цьогорічного свята стали яскраві виставкові павільйони кожного з районів Харківської області. Так Красноградщина представила декоративно-художню експозицію маленького українського села, що супроводжувалася виступами народних вокальних колективів та запальними українськими танцями. Крім того, Харківський район вразив присутніх живою виставкою – яблуневою аркою та інсталяцією з винограду, груш, овочів. А справжній фонтан Шарівського та Зміївського районів залучав і приваблював багатьох гостей Слобожанської ярмарки.

«Вийшло фантастичне свято! Дводенні ярмаркові торги нікого не залишили байдужим, про це свідчить величезна кількість відвідувачів дійства, що торгують, купують, показують свої вміння і таланти, – каже очільник обласної ради. – Також сьогодні велике свято Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Тож нехай ці чотири заступниці захищають нашу землю. Зичу всім миру, сил, наснаги, благополуччя та добра».

Під час роботи шістнадцятої Великої Слобожанської ярмарки відвідувачі мають змогу ознайомитися з різноманітними витворами традиційної і сучасної народної творчості. У виставкових наметах представлені роботи українського мистецтва: вишивка, вироби з дерева, лози та соломки, витинанки, писанки, прикраси бісеру, ляльки-мотанки, продукція з солоного тіста, різноманітні обереги тощо.

Також на ярмарку працюють різні розважальні локації, виступають народні професійні та аматорські вокальні колективи, гуртки, солісти, музиканти різних жанрів – від аутентичного співу до сучасної української естради. Ярмарок триватиме протягом усього дня на майданчику біля «Радмір Експохолу» (вул. Академіка Павлова, 271).

Джерело: http://www.oblrada.kharkov.ua/ua/press-center/news/20236-sergij-chernov-slobozhanskij-yarmarok-dobra-traditsiya-i-spravzhne-svyatom-dlya-zhiteliv-kharkova-ta-oblasti

IMG_0608
IMG_0199
IMG_0242
IMG_0253
IMG_0283
IMG_0266
IMG_0204
IMG_0269
IMG_0207
IMG_0291
IMG_0260
IMG_0337
IMG_0345
IMG_0353
IMG_0367
IMG_0307
IMG_0430
IMG_0374
Read 33 times
Rate this item
(0 votes)
Шаблоны для сайта