05 лютого

У Харкові відсвяткують Масляну в тематиці 12 місяців

Written by 

У Харкові відсвяткують Масляну в тематиці 12 місяців

Масляний ярмарок відкриється на пл. Свободи 10 лютого.

Про це сьогодні, 31 січня, на нараді, присвяченій підготовці до святкування Масляної, повідомив перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов.

За його словами, темою свята цього року стануть 12 місяців. Кожен з районів міста буде представлений як один з 9-ти місяців, а зимові місяці на головній сцені площі представить місто.

 

«Ми хочемо для харків'ян влаштувати яскраве свято. Сьогодні всі наші дев'ять районів міста готують святкові тематичні експозиції, присвячені 12 місяцям року. Кожен район буде приймати на своєму майданчику жителів і гостей міста, пригощати їх млинцями, а також підготує для відвідувачів розваги. Я впевнений, дуже багато людей збереться на площі Свободи, всі заходи будуть цікавими і видовищними, а харків'яни отримають масу задоволення», - зазначив Ігор Терехов.

Основні заходи святкування Масляної заплановані на суботу, 17 лютого. У цей день, з 12:00 до 18:30, на сцені пройде святкова концертна програма, в якій візьмуть участь творчі колективи міста, понад 600 дітей. Для гостей свята пройдуть розіграші з призами. О 18:30 в центрі площі відбудеться урочисте спалення опудала Марени, що символізує зиму.

У неділю, 18 лютого, свято на площі продовжиться, зокрема, для жителів і гостей міста виступить група «Місто».

Зазначимо, монтаж ярмаркового містечка розпочнеться 5 лютого, а 15 лютого на пл. Свободи почнуть встановлювати майданчики для районів. Масляний ярмарок працюватиме з 10 по 18 лютого. Також в цей час продовжить роботу ковзанка.

Під час святкових заходів на пл. Свободи громадський порядок в посиленому режимі охоронятимуть загони поліції, також чергуватимуть карета швидкої допомоги і співробітники ГУ ДСНС.

Джерело: http://www.city.kharkov.ua/uk/news/u-kharkovi-vidsvyatkuyut-maslyanu-v-tematitsi-12-misyatsiv-37829.html

Read 22 times
Rate this item
(0 votes)
Шаблоны для сайта