06 листопада

На Харківщині з візитом перебуває Надзвичайний і Повноважний Посол Арабської Республіки Єгипет в Україні

Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко сьогодні у Будинку рад провів зустріч із делегацією Посольства Арабської Республіки Єгипет в Україні на чолі з Й.В. Доктором Хоссамом Ельдіном Алі. Сторони обговорили питання щодо суспільно-політичної ситуації в Харківській області, а також визначили подальші напрями співпраці в економічній та науково-освітній сферах.

Як розповів Віктор Коваленко, Харківська область має плідні взаємовідносини із Єгиптом. Окрім того, у 17 закладах вищої освіти навчаються понад шістсот громадян Арабської Республіки Єгипет.

«Вже вдруге за рік Харківщину відвідує Посол Арабської Республіки Єгипет в Україні. Попередній візит відбувся у квітні в складі єгипетської делегації на чолі з Міністром у справах компаній державного сектору Єгипту. Члени делегації виявили зацікавленість до продукції харківських підприємств важкого машинобудування, зокрема «Туброатому» та «Електроважмашу», як результат- товарообіг зріс на 17%», - сказав він.

Пан Хоссам Ельдін Алі зазначив, що мета його візиту - зустріч зі студентами  для обговорення проблем з якими вони зустрічаються, приїжджаючи на навчання до іншої країни. Так, в рамках візиту він планує відвідати Харківський національний медичний університет, Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна, Харківський національний університет радіоелектроніки.

«Я розпочав свій візит до України саме з Харкова, - зазначає пан посол, - адже саме тут навчається найбільша кількість студентів з Єгипту й відгуки про освітній процес дуже добрі».

Перший заступник голови обласної ради підкреслив, що керівництво області всіляко сприятиме розвитку співпраці у галузі науки та освіти й підтримці іноземних студентів.

«Сподіваємося на подальший розвиток взаємовідносин, зокрема у галузях машинобудування, важкої промисловості, сільського господарства та тваринництва, а також бізнес-співробітництва та збільшення товарообігу. Нещодавно у Харкові відбувся економічний форум у якому взяли участь 18 послів та більш ніж 150 представників бізнес-ділових кіл. Запрошуємо взяти участь у заході наступного року й делегацію з Єгипту», -  сказав Віктор Коваленко.

Хоссам Ельдін Алі прийняв запрошення до участі в економічному форумі та запевнив, що Єгипет зацікавлений у співпраці у вищезазначених галузях.

Джерело: http://www.oblrada.kharkov.ua/ua/press-center/news/20476-na-kharkivshchinu-z-vizitom-pribuv-nadzvichajnij-i-povnovazhnij-posol-arabskoji-respubliki-egipet-v-ukrajini

IMG_9598
3
IMG_9606
IMG_9633
IMG_9618
IMG_9639
IMG_9628
IMG_9631
IMG_9646
IMG_9645
1
IMG_9687
Read 50 times
Rate this item
(0 votes)
Шаблоны для сайта