14 січня

Харківські сумоїсти переможно виступили на Кубку Європи

Змагання відбулись з 11 по 13 січня в Угорщині.

Участь в етапі Кубка Європи з сумо взяли 450 спортсменів з дев’яти країн. Збірна України показала найкращий результат та посіла перше загальнокомандне місце. Вагомий вклад в успіх принесли харківські сумоїсти, які завоювали 5 золотих, 3 срібні та 7 бронзових медалей.

Переможцями етапу Кубка стали:

- Антон Чуєв (вагова категорія - до 100кг серед чоловіків);

- Володимир Бєлєвцов (вагова категорія - до 70кг серед спортсменів до 21 року);

- Демід Караченко (вагова категорія - до 85кг серед спортсменів до 21 року);

- Ярослав Гамов (вагова категорія - понад 95кг серед спортсменів до 16 років);

- Марія Дрбоян (абсолютна вагова категорія серед жінок). Крім того на рахунку Марії була срібна медаль у ваговій категорії понад 80кг серед жінок.

 

Також срібними призерами стали Станіслав Вірченко (вагова категорія - до 55кг серед спортсменів до 16 років) та Дарина Коритіна (вагова категорія - понад 70кг серед спортсменок до 18 років).

Бронзовими призерами стали: Тимур Пасечник (вагова категорія - до 55кг серед спортсменів до 16 років), Дмитро Лисняк (вагова категорія - до 65кг серед спортсменів до 16 років), Андрій Анненков (вагова категорія - до 92кг серед спортсменів до 21 року), Аркадій Рубін (вагова категорія - до 100кг серед спортсменів до 21 року), Демід Караченко (вагова категорія - до 85кг серед чоловіків) та Таїсія Редченко,яка здобула медалі в змаганнях серед жінок в абсолютній ваговій категорії та у вазі понад 80кг. Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.

Джерело: https://kharkivoda.gov.ua/news/96957

Read 19 times
Rate this item
(0 votes)
Шаблоны для сайта