14 січня

Керівників закладів первинної меддопомоги Харківської області запрошують на вебінар

16 січня о 15.00 в рамках проекту «Ефективна первинна медицина в громаді» відбудеться вебінар «Юридичні аспекти складання фінансового плану ЦПМСД».

Програма веб-конференції розроблена для представників управлінських команд центрів первинної медико-санітарної допомоги Харківської області – головних лікарів та їхніх заступників, а також спеціалістів, що займаються економічною стороною діяльності закладу.

Спікером виступить Олена Хитрова - тренерка та юридична експертка МОЗ, юристка Харківської експертної групи підтримки медреформи.

 

Упродовж вебінару тренерка розповість про особливості планування діяльності комунального некомерційного підприємства, алгоритм розробки та затвердження фінансового плану, а також про зміни до фінансового плану.

Для участі у вебінарі необхідно зареєструватися за посиланням goo.gl/TfSwWe.

Довідково. Проект «Ефективна первинна медицина в громаді» реалізується в рамках програми ЄС «Підтримка громадянського суспільства, місцевих влад та прав людини» та фінансується Європейським Союзом.

Виконавці проекту Харківська обласна рада – координатор та Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області, Громадська організація «Агенція змін «Перспектива» та Громадська спілка «Українсько-Німецька Медична Асоціація».

Проект створено задля розбудови ефективної первинної медико-санітарної допомоги у громадах Харківської області шляхом підвищення обізнаності громадськості про медичну реформу, навчання та консультування лікарів, керівників медзакладів та представників місцевого самоврядування, надання міні грантів для покращення медичного сервісу та вивчення кращих місцевих та міжнародних практик.

Read 21 times
Rate this item
(0 votes)
Шаблоны для сайта