11 червня

Сергій Чернов привітав медичних працівників Харківщини

Урочистості з нагоди Дня медичного працівника відбулися сьогодні у Харкові. Участь у заході взяв голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

Від усього депутатського корпусу Харківської обласної ради він подякував медикам Харківщини за їх самовіддану працю і привітав з професійним святом.

«Напередодні свята хочу побажати кожному з вас здоров'я, терпіння і сил професійно виконувати свій обов'язок. Ваші рідні і близькі готові завжди бути поруч з вами і надавати підтримку, а ми, представники органів місцевого самоврядування, - забезпечувати вам комфортні умови у роботі та житті», - сказав він.

 

За словами голови обласної ради, депутатами затверджена обласна програма «Здоров’я Слобожанщини» на 2019 – 2020 роки, у рамках якої на фінансування галузі охорони здоров’я області планується спрямувати понад 6 млн грн.

Окрім того, активно відновлюються лікарні області. Так, У 2018 році на проведення будівельних та  ремонтно-реконструктивних робіт на 91 об’єкті медичної інфраструктури з різних джерел фінансування спрямовано понад 320 млн грн. Цьогоріч роботи проводитимуться на 73 об’єктах. На укріплення матеріально-технічної бази закладів у 2019 році передбачено фінансування у сумі  понад 94 млн грн.

«У Харківській області зараз функціонує 1180 закладів охорони здоров’я, у яких працює близько 10 тисяч лікарів і 18 тисяч молодшого медичного персоналу. Пацієнтів у великий області - понад три мільйони. Роботи у вас багато, ми розуміємо всі ваші труднощі і тому завжди будемо відстоювати те, що необхідно вам і вашій громаді й завжди будемо принциповими там, де потрібно сказати своє слово», - зазначив Сергій Чернов, звертаючись до гостей свята.

Під час урочистостей за багаторічну сумлінну й плідну працю, високий професіоналізм і відданість справі, вагомий особистий внесок у розвиток галузі охорони здоров`я та з нагоди Дня медичного працівника Сергій Чернов вручив почесну відзнаку Харківської обласної ради «Слобожанська слава» заступнику директора департаменту – начальнику управління з організаційно-методичної роботи Департаменту охорони здоров’я Харківської міської ради Тетяні Бакаловій.

Також він вручив низку відзнак Харківської обласної ради кращим медичним працівникам області.

Творчим подарунком медикам Харківщини від Сергія Чернова став концерт відомого виконавця Олега Винника.

Джерело: http://www.oblrada.kharkov.ua/ua/press-center/news/21954-sergij-chernov-privitav-medichnikh-pratsivnikiv-kharkivshchini

Read 39 times
Rate this item
(0 votes)
Шаблоны для сайта