08 серпня

З обласного бюджету виділять 100 тис грн на співфінансування проєкту розвитку музейної справи «Азимут культурного розвитку»

У ході засідання постійної комісії з питань регламенту, етики, депутатської діяльності та контролю за виконанням рішень обласної ради депутати розглянули питання щодо внесення змін до комплексної програми «Розвиток місцевого самоврядування в Харківській області на 2017-2021 роки». Засідання відбулося за участі першого заступника голови Харківської обласної ради Віктора Коваленка.

Так, розділом 5 Програми передбачена підтримка та співфінансування проєктів, програм, грантів, спрямованих на розвиток місцевого самоврядування.

Як зазначила начальник управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків виконавчого апарату обласної ради Олена Кулик: «У партнерстві з Харківською обласною радою   Харківським історичним музеєм імені М.Ф. Сумцова підготовлено проєкт «Азимут культурного розвитку», який  став переможцем конкурсу Українського культурного фонду за програмою «Навчання. Обміни. Резиденції. Дебюти.» та отримав грантову підтримку Міністерства культури України».  

За її словами, метою проєкту є створення інструментарію (практичних кейсів та рекомендацій), які будуть методичною основою для осучаснення районних історико-краєзнавчих музеїв та їх подальшої діяльності як музеїв нового типу, дозволить впровадити нові форми роботи з відвідувачами і взаємодії з громадою, а також посилити співпрацю з органами місцевого самоврядування при формуванні стратегій розвитку територій.

Харківською обласною радою, як партнером проєкту, з метою ефективного виконання комплексної програми, а також з метою реалізації заходів проєкту «Азимут культурного розвитку», розроблено проєкт рішення, яким передбачено внесення змін до програми, а саме виділення співфінансування у розмірі 100 тис грн з обласного бюджету.

Виконання зазначених заходів не потребує додаткового виділення коштів. Фінансування здійснюватиметься в межах коштів, передбачених на 2019 рік.

Заслухавши питання, депутати погодили його винесення на розгляд чергової сесії обласної ради.

IMG_0384
IMG_0400
IMG_0434
IMG_0393
IMG_0402
IMG_0406
IMG_0454
IMG_0433
IMG_0451
Read 23 times
Rate this item
(0 votes)
Шаблоны для сайта