06 вересня

Загиблому євромайданівцю Ігорю Толмачову відкриють барельєф у Каразінському університеті

10 вересня в Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна відкриють барельєф випускнику фізико-технічного факультету 1985 року Ігорю Толмачову.

Початок заходу - о 15:00. Місце проведення: проспект Курчатова, 31, біля корпусу фізико-технічного факультету.

Як повідомили у прес-службі ХНУ ім. В. Н. Каразіна, Ігор Толмачов був організатором і координатором Євромайданівського та волонтерського руху у Харкові, учасником самооборони, громадським активістом. Він загинув від вибуху 22 лютого 2015 року під час ходи, присвяченої річниці акцій Євромайдану проти проведення в Харкові з'їзду депутатів всіх рівнів.

Барельєф виготовив скульптор Сергій Сбітнєв. Фото для барельєфа взято з сімейного архіву. Гроші на пам’ятний знак зібрали однокурсники та колеги Толмачова.

 

«Ігор Толмачов завжди займав активну громадянську позицію: підтримав Помаранчеву революцію, став активістом Революції Гідності, брав участь в акціях громадського волевиявлення у Києві та Харкові, допомагав у становленні Податкового майдану, був членом координаційної ради Євромайдану в Харкові, секретарем громадського штабу оборони Харкова. 24 лютого 2015 року за громадянську мужність, патріотизм, самовіддане служіння українському народові нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно)», - повідомили у прес-службі ХНУ ім. В.Н. Каразіна.

Read 30 times
Rate this item
(0 votes)
Шаблоны для сайта