04 жовтня

Анатолій Бабічев привітав освітян Харківщини з професійним святом

Урочистий захід, присвячений Дню працівників освіти, відбувся 4 жовтня.

На початку заходу у відео до присутніх звернулася голова ХОДА Юлія Світлична, яка через відрядження та участь у Другому форумі регіонів України та Білорусі, не змогла привітати освітян особисто.

«Вчителі, без перебільшень – найважливіші люди в державі, адже саме вам ми довіряємо найдорожче – наших дітей. Вчителі не просто вчать писати і рахувати, а й дійсно формують особистість, - зазначила Юлія Світлична. - Ваша доброта, любов, ваша сила наповнюють учнів, і вони стають більш самостійними і впевненими в собі. Частинка вашої душі - в кожному з учнів, і кожен з них - це витвір вашого педагогічного мистецтва».

Заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев зазначив, що освіта для керівництва області завжди була пріоритетним напрямком і надалі також не залишиться без підтримки.

«Ми й надалі будемо робити все, аби інвестувати в розвиток освіти, - сказав Анатолій Бабічев. - Вірю у світле майбутнє країни, адже саме ви сьогодні формуєте майбутнє нашої країни».

 

Він зауважив, що впродовж останніх років Харківщина займає провідні позиції серед регіонів України з доступності та якості послуг у сфері освіти.

Під час заходу заступник голови ХОДА нагородив найкращих працівників освіти Харківської області почесними відзнаками Харківської обласної державної адміністрації. Педагоги також отримали відзнаки Міністерства освіти і науки й грамоти від Департаменту науки і освіти ХОДА (переможці Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року» та обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини»). Також Анатолій Бабічев передав нагороди Міністерства освіти та науки України та Міністерства оборони України.

Фото
Read 20 times
Rate this item
(0 votes)
Шаблоны для сайта