08 жовтня

У Харкові відбудеться концерт лауреата конкурсу вокалістів імені Алчевського – Юлії Антонової

У п’ятницю, 18 жовтня, в Будинку Алчевських, відбудеться сольний концерт солістки СХІД OPERA Юлії Антонової – лауреата міжнародного конкурсу вокалістів імені Івана Алчевського. Концерт пройде в супроводі Молодіжного академічного симфонічного оркестру «Слобожанський» під керівництвом диригента Юрія Яковенко. У програмі – оперні арії та популярні пісні.

У програмі концерту на публіку чекають твори, які, як стверджує співачка, особливо близькі її світосприйняттю – арії та дуети з опер та оперет Вольфганга Амадея Моцарта, Леонарда Бернстайна, Лео Деліба, Жака Оффенбаха, Імре Кальмана, а також добре знайомі глядачам пісні з улюблених кінофільмів, написані Ісааком Дунаєвським, Яном Френкелем та Мікаелом Таривердієвим.

 

Концерт відбудеться 18 жовтня за адресою: вул. Жон Мироносиць, 13 (ПК ГУ Національної поліції). Початок о 19:00.

Придбати квитки на концерт можна:

  • в касі МАСО «Слобожанський», тел: 706-17-16, адреса: вул. Дружин Мироносиць, 13 (офіс оркестру)
  • на сервісі «Інтернет-квиток» за посиланням
  • на сервісі «Karabas.com» за посиланням

Ресурси МАСО «Слобожанський»:

За додатковою інформацією просимо звертатися до Ксенії Левадної, телефон +38(050)-072-41-43

Довідково:

Юлія Антонова – солістка «Схід Опера», лауреат міжнародних конкурсів. Понад 17 років її лірико-колоратурне сопрано заворожує шанувальників вокального мистецтва силою, яскравістю і милозвучністю. Сьогодні без участі Юлії Антонової не проходить жодна знакова оперна вистава Харківського національного академічного театру опери та балету. В її репертуарі десятки арій з опер Моцарта, Пуччіні, Верді, Гуно, Доніцетті, Вебера та інших, пісні і романси Дунаєвського, Чайковського, Майбороди, Лисенко, Магомаєва, Алчевського та інших. А її неймовірне виконання гімну України на матчі Шахтар-Динамо, зробило ім’я Юлії Антонової відомим ще й в середовищі футбольних уболівальників.

Read 18 times
Rate this item
(0 votes)
Шаблоны для сайта