07 листопада

Сергій Чернов привітав сумоїстів Харківщини із перемогою у міжнародних змаганнях

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов провів зустріч із призерами Чемпіонату світу з сумо та вручив їм відзнаки Харківської обласної ради.

Очільник обласної ради привітав сумоїстів Харківщини із шістьма бронзовими медалями на Чемпіонаті світу з сумо, що проходив у Японії 10-13 жовтня.

«Радію разом з вами за ваші перемоги. Гордий, що ви прославляєте Слобожанщину і Україну на міжнародних змаганнях. Це небачений успіх в такому виді спорту, який в країні тільки розвивається. За кожною вашої медаллю стоїть небачена щоденна праця ваша і ваших тренерів, Обласної федерації сумо. Досягти такого високого результату на чемпіонаті світу - не просто, тим більше в країні, де народився цей вид спорту», – підкреслив Сергій Чернов.

 

Він також вручив відзнаки Харківської обласної ради президенту Харківської обласної федерації сумо, головному тренеру збірної команди Харківської області, майстру спорту України міжнародного класу з сумо Антону Чуєву; бронзовому призеру Чемпіонату світу з сумо серед юніорів у командних змаганнях, майстру спорту України з сумо Дар’ї Коритіній та бронзовому призеру Чемпіонату світу з сумо у командних змаганнях, майстру спорту міжнародного класу з сумо Івану Сорочану.

У ході спілкування  президент Обласної федерації Антон Чуєв зазначив, що у харківських школах функціонують три відділення сумо, з усіма бажаючими тренери працюють також у спортивних клубах міста, а осередки федерації знаходяться також у Куп’янську, Лозовій, Першотравневому і Ківшарівці. Кількість займаючихся на сьогодні складає близько 200 чоловік.

Він також повідомив, що федерація має проблеми із пошуком приміщення для проведення тренувань. Голова обласної ради взяв це питання під свій контроль та пообіцяв допомогти у його вирішенні.

«Будемо і далі вас підтримувати і докладати ще більше зусиль, щоб ви привозили ще більше медалей, а значить, прославляли Харківщину у всьому світі», – сказав він.

IMG_2096
IMG_2108
IMG_2025
IMG_2034
IMG_2088
IMG_2077
IMG_2075
IMG_2070
IMG_2039
IMG_2041
IMG_2067
IMG_2027
IMG_2076
IMG_2048
IMG_2043
IMG_2052
IMG_2126
IMG_4942
Read 12 times
Rate this item
(0 votes)
Шаблоны для сайта