12 лютого

Семен Новіков – чемпіон Європи з греко-римської боротьби

11 лютого на змаганнях, які в ці дні проходять у столиці Італії, чемпіонський титул здобув борець з Харкова.

«Дворазовому чемпіону світу в віковій категорії U-23 тепер підкорився і дорослий чемпіонат Європи. У боротьбі греко-римським стилем у вазі до 87кг Семен провів чотири поєдинки», - розповідають в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.

Стартував підопічний Заслуженого тренера України Юрія Тимченка з перемоги над іспанцем Хесусом Гаскою, потім здолав дворазового чемпіона світу та чемпіона Європейських ігор Метехана Басара з Туреччини, а в півфіналі - росіянина Олександра Комарова.

Суперником Семена Новікова по фіналу став досвідчений угорський борець Віктор Лорінц, який є чемпіоном Європи та неодноразовим призером чемпіонатів світу. Але українець не залишив угорцю шансів та, перемігши Лорінца з рахунком 7:1, став чемпіоном Європи.