24 березня

Стартував новий сезон національної вчительської премії Global Teacher Prize Ukraine 2020

Про це повідомляють у Міністерстві освіти й науки України.

Заповнити анкету на участь або номінувати вчителя можна на офіційному сайті премії до 1 серпня 2020 року. 

 

Переможця оголосять у Міжнародний день вчителя - 3 жовтня 2020 року та винагородять призом у 250 000 гривень. 

„За три роки у Global Teacher Prize Ukraine взяли участь 5486 українських вчителів. З року в рік число заявок зростає: з 632 - у 2017 році до майже 3000 - у 2019. З фіналістами премії зустрічається Президент України, а переможець 2017 року Пауль Пшенічка виступив у Верховній Раді та став першим вчителем, хто потрапив до рейтингу 100 найвпливовіших українців”, - розповідають у міністерстві

Премію підтримують Microsoft, агроіндустріальний холдинг МХП,  Zagoriy Foundation та Програма сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Компанія «Делойт» в Україні виступає партнером премії та забезпечує прозорість процесу голосування. 

Довідка. Global Teacher Prize - світова щорічна «Нобелівська премія» для вчителів, започаткована мільярдером Санні Варкі у 2014 році, щоб підкреслити важливість педагогів.

Національну премію Global Teacher Prize Ukraine ініціювала громадська спілка «Освіторія» у 2017 році з метою відзначити внесок українських вчителів у суспільство та підняти престиж професії педагога. Переможець отримує 250 тисяч гривень, рік навчання та поїздку на Global Education and Skills Forum.

«Освіторія» - це неприбуткова громадська спілка, яка розвиває освіту в Україні, створює інноваційні школи й програми, навчає вчителів та освітніх управлінців, видає сучасне освітнє медіа та надає доступ до якісної освіти малозабезпеченим дітям. Засновник Global Teacher Prize Ukraine.

Read 25 times
Rate this item
(0 votes)
Шаблоны для сайта