16 березня

Майже півтора мільйона гривень отримають чотири райони Харківщини на проведення перших виборів депутатів і голів рад

Сьогодні відбулося засідання постійної комісії облради з питань бюджету, в рамках якого депутати погодили розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на підготовку і проведення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських раді і відповідних сільських, селищних, міських голів 29 квітня 2018 року.

Також кошти субвенції будуть спрямовані на виготовлення органами ведення Державного реєстру виборців списків виборців та іменних запрошень для підготовки і проведення виборів депутатів і голів рад.

 

Таким чином, депутати погодили розподіл субвенції з держбюджету місцевим бюджетам в обсязі 1 447 200 грн Великобурлуцькому, Нововодолазькому, Харківському і Чугуївському районам. З них 1 439 200 грн буде спрямовано на підготовку і проведення виборів, 8 тис. грн – на виготовлення списків та іменних запрошень.

29 квітня відбудуться перші вибори ОТГ: депутатів Великобурлуцької селищної ради та Великобурлуцького селищного голови; депутатів Старовірівської сільської ради та Старовірівського сільського голови (Нововодолазький район); депутатів Циркунівської сільської ради та Циркунівського сільського голови; депутатів Пісочинської селищної ради та селищного голови (Харківський район) та додаткові вибори депутатів Чкаловської селищної ради (Чугуївський район).

Read 105 times
Rate this item
(0 votes)
Шаблоны для сайта