19 березня

Олександр Гвоздик після бою подякував за підтримку Юлії Світличній

Харківський боксер, який став володарем титулу тимчасового чемпіона світу WBC, записав звернення до своїх уболівальників.

«Хотів би подякувати всім харківським патріотам, всім українцям, усім людям, які за мене вболівають і підтримують, - сказав Олександр Гвоздик. - Окреме спасибі голові Харківської області Юлії Світличній за підтримку та особисті привітання. Це завжди дуже приємно, коли люди такого рангу цікавляться боксом і спортом. Думаю, що бій вийшов не так, як я це планував, і, може бути, не так, як ви очікували, але бій тим і хороший, що показує, як багато роботи ще потрібно зробити перед відповідальними викликами. Думаю, я зроблю відповідні висновки, й попереду буде ще багато перемог».

Нагадаємо, 18 березня в непростому 12-раундовому бою Олександр Гвоздик переміг француза Мехді Амара. Наш земляк зберіг за собою звання непереможного бійця в категорії до 79,4 кг. На рахунку Гвоздика вже 15 перемог, з яких 12 нокаутом. Титул тимчасового чемпіона світу WBC дає Олександру право бути одним з перших у черзі на чемпіонський поєдинок з канадцем Адонісом Стівенсоном, який у даний момент володіє поясом WBC.

 

Read 111 times
Rate this item
(0 votes)
Шаблоны для сайта