10 вересня

Мешканці Красноградщини, які опинилися в скрутних життєвих умовах, отримають допомогу

Майже двадцять жителів районного центру та прилеглих населених пунктів Красноградщини, зокрема з сіл Володимирівка, Дружба, Кобзівка, Лукашівка, Наталине, Петрівка та Хрестище прийшли до депутатської приймальні Сергія Чернова. 

Більшість звернень громадян стосувалася необхідності отримання матеріальної допомоги. Одинокі багатодітні матері та пенсіонери, які опинилися у скрутних обставинах, потребували лікування складних хвороб, у тому числі онкозахворювання, катаракти. Також було звернення стосовно того, що не вистачає коштів для проведення операції із заміни тазостегнового суглобу й на реабілітацію після операційного втручання. Крім того, за фінансовою підтримкою на отримання медичних послуг для дітей з інвалідністю зверталися їх батьки.

 

Сергій Чернов уважно вивчив усі звернення земляків, запевнивши кожного, що сприятиме у лікуванні, медичному консультуванні й обстеженні для тих, хто цього потребує, та виділенні матеріальної допомоги з обласного бюджету.

«Спілкування з громадянами я вважаю одним із ключових пріоритетів моєї діяльності, як депутата і як голови обласної ради. Чимало людей не мають можливості приїхати в обласний центр, щоб отримати консультацію та допомогу в органах влади. Тому я впродовж всієї депутатської каденції проводжу виїзні прийоми громадян, щоб за можливості вирішувати питання на місці, залучати до цієї роботи представників органів місцевого самоврядування», – говорить Сергій Чернов.

В ході проведення прийому, голова обласної ради з деяких питань на місці консультувався в телефонному режимі з фахівцями сфери охорони здоров’я. Ті ж ситуації, розв’язання яких потребує певного часу, він узяв під особистий контроль.

IMG_0703
IMG_0707
IMG_0709
IMG_0729
IMG_0733
IMG_0737
IMG_0740
IMG_0708
IMG_0743
IMG_0747
IMG_0758
IMG_0770
IMG_0773
IMG_0763
IMG_0782
IMG_0797
IMG_0789
IMG_0804

 

 
Read 15 times
Rate this item
(0 votes)
Шаблоны для сайта