10 вересня

Сергій Чернов: Найгостріші проблеми Красноградщини тримаю на контролі і завжди вирішую

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов сьогодні побував у Краснограді, де були презентовані мініпроєкти обласного конкурсу «Разом в майбутнє», та провів особистий прийом громадян.

Як зазначив Сергій Чернов, територіальна громада Красноградщини завжди бере активну участь в обласному конкурсі мініпроєктів і за час дії «Разом в майбутнє» у населених пунктах краю реалізовано вже 100 проєктів.

 

«Завжди приємно бачити результати втілення ініціатив громади. Із задоволенням сьогодні спілкувався із молоддю, яка тренується у спортивному клубі «Пересвіт». Спортивні досягнення і перемоги вихованців досвіченого теренера говорять про те, що є перспективи, тож необхідно створювати умови, щоб якомога більше молодих людей приходили у спортивні секції. Вже зроблено ремонт спортивної зали, утеплені стіни, але ще є над чим працювати: попереду ремонт покрівлі, облаштування спортивного майданчика біля клубу та реконструкція під тренувальні зали додаткових  приміщень.

Наступний  проєкт, який презентовано сьогодні ветеранською організацією, є унікальним для Харківщини. Створено ветеранський хаб - зону для  дозвілля літніх людей.  Ми звикли, що з подібними ініціативами традиційно приходить молодь, у цьому випадку все навпаки. Старші люди, серед яких багато талантів і творчих особистостей, мають тепер у Краснограді місце для змістовного спілкування», – поділився враженнями голова Харківської обласної ради.

Також Сергій Чернов запевнив, що жодне питання та проблема, про які йшлося на особистому прийому у Краснограді, не залишаться без його уваги та контролю.

«Під час прийомів громадян завжди постають питання допомоги у лікуванні важких захворювань надання фінансової помочі. Усі проблеми потребують уваги: комусь допоможемо у проведенні складної операції, хтось отримає консультації провідних лікарів, також буде надана матеріальна допомога. Життя непросте, ті, хто мають можливість, повинні допомагати», – вважає Сергій Чернов.

Голова обласної ради розповів, що на особистому прийомі постали також питання, пов’язані з підготовкою до опалювального сезону та ремонтом багатоповерхових будинків. Наразі найактуальнішим питанням є вдалий старт опалювального сезону.

Зокрема, Сергій Чернов підкреслив, що під особистий контроль візьме належну підготовку котелень, приміщень та систем теплопостачання, особливо у закладах освіти, охорони здоров’я й соціальної сфери: «Комунальні служби повинні вчасно розпочати проведення гідравлічних випробувань, перевірити та налаштувати весь комплекс пристроїв, що забезпечують подачу тепла до квартир і будинків, забезпечити їх безперебійне функціонування під час всього опалювального періоду 2020-2021 років».

Вкрай стурбований Сергій Чернов був й ситуацією, яка склалася у дев’ятиповерховому житловому будинку через зламаний ліфт: «Нести відповідальність безпосередньо повинна місцева влада, яка мала вирішити питання у найкоротші терміни, тому що у будинку мешкають люди із обмеженими можливостями, для яких ліфт – єдиний зв’язок із сучасним світом й сьогодні вони залишились наодинці замкнутими у своїх домівках, – наголосив голова облради. – Ми повинні забезпечити усім мешканцям зручне життя. Тому я під особисті гарантії домовлюся із профільним комунальним закладом Харкова  про ремонт та вирішення даного питання. А депутатський корпус Красноградської райради на найближчий сесії ухвалить відповідну програму та будуть поступово розраховуватися за виконані роботи. Неприпустимо залишати цілий будинок без ліфтового сполучення тривалий час».

Окрім того, спілкуючись із громадою Красноградського краю, Сергій Чернов повідомив, що на сесії обласної ради, яка відбудеться 1 жовтня серед п’ятдесяти питань порядку денного будуть розглядати й питання збільшення фінансування фонду «Здоров’я Слобожанщини», додаткове наповнення якого забезпечить розширення кола людей, яким буде надано невідкладну фінансову допомогу.

Read 5 times
Rate this item
(0 votes)
Шаблоны для сайта