Print this page
15 вересня

Триває прийом робіт на Обласний конкурс для дітей та молоді «Місцеве самоврядування – це ми!»

«Завжди цікаво дізнаватися, як, на погляд юнаків і дівчат, працюють механізми влади у їхньому рідному населеному пункті, про які зміни на краще вони мріють та що роблять особисто, коли мають ідеї чи проєкти, які б можно було втілити силами однолітків чи спільно з дорослими,» – говорить голова оргкомітету конкурсу, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов. 

Учасники Конкурсу мають право подавати заявки на участь у кількох номінаціях. При цьому у кожній номінації учасник може представити лише одну роботу.

Останній день подання заявок – 31 жовтня 2020 року.

До участі у Конкурсі допускаються графічні (малюнки, саморобки тощо) та письмові (нариси, есе тощо), колективні та індивідуальні твори, створені протягом року.

Для номінації «Кращий індивідуальний письмовий твір на тему «Що таке місцеве самоврядування?» допускаються до участі у Конкурсі як прозаїчні твори, так і вірші.

Для участі у  номінації «Брейн-ринг» допускаються команди з 6 осіб.

У кожній з номінацій традиційно визначаються 3 кращі роботи. Переможці, які посіли 1-3 місця, отримають Дипломи та цінні подарунки. Нагородження переможців відбуватиметься у грудні 2020 року у рамках урочистостей до Дня місцевого самоврядування в Україні.

Заявки і твори для участі у Конкурсі приймаються за адресою: 61002, м. Харків, вул. Сумська, 64, к. 96. Харківська обласна рада (з поміткою – «На Конкурс») або електронною поштою на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Запитання щодо участі у Конкурсі можна поставити за телефонами (057) 700-53-05 або надіслати їх на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Read 7 times
Rate this item
(0 votes)