27 березня

У Харкові визначилися найсильніші борці України в категорії U-23

22 та 23 березня в манежі КДЮСШ «ХТЗ» відбувся чемпіонат України з греко-римської боротьби серед спортсменів до 23 років.

Участь у змаганнях взяли 135 найсильніших борців цієї вікової групи з усієї країни, а за їх підсумками господарі килимів завоювали 2 золоті та 6 бронзових медалей.

Чемпіонами України стали Ярослав Фільчаков (вагова категорія - до 82кг) та Артем Новіков (вагова категорія - до 87кг).

У цій же ваговій категорії до 87кг бронзову медаль здобув ще один харківський борець Григорій Шахмурадян. Також бронзовими призерами чемпіонату стали Руслан Конєв (вагова категорія - до 82кг), Микита Ухатюк (вагова категорія - до 63кг), Андрій Кулик (вагова категорія - до 67кг), Руслан Русанов (вагова категорія - до 98кг) та Владислав Коваленко (вагова категорія - до 130кг)

За підсумками чемпіонату буде сформована збірна України, яка боротиметься за медалі чемпіонату Європи U-23, який в червні відбудеться в турецькому Стамбулі.