19 листопада

У Резуненківському ліцеї Коломаччини новий медичний кабінет

До участі в обласному конкурсі розвитку територіальних громад ініціативними групами Коломаччини у 2020 році було подано 11 мініпроєктів, перемогу отримали 6 ініціатив. Загальна сума проєктів-переможців майже 1,4 млн грн, половина з яких – співфінансування з обласного бюджету.

Одним з цьогорічних переможців визначено ініціативу «Про дітей дбаємо – націю зберігаємо» від батьківської ради Різуненківського ліцею. Метою мініпроєкту є забезпечення належного медичного обслуговування дітей і працівників ліцею, ефективний контроль за станом здоров’я учнів та персоналу й проведення профілактичних заходів.

 

Навчальний заклад заснований у 1913 році, складається з ліцею та дошкільного відділення. Сьогодні в ньому отримують освіту 155 учнів та 30 дошкільнят, кадровий склад ліцею – 42 особи, з яких 23 педагоги.

Для медичного кабінету Різуненківського ліцею придбано медичне обладнання, інвентар та меблі, зокрема ширми, шафа для зберігання ліків, холодильник, паровий стерилізатор, медичні ваги та ростомір, інгалятор та ін. Загальна вартість обладнання та робіт в рамках проєкту склала понад 203 тис грн.

Загалом протягом 2012-2020 років на обласний конкурс «Разом в майбутнє» від Коломаччини подано 69 мініпроєктів. Перемогу отримали 30. Загальна сума – 3,9 млн грн, в тому числі співфінансування з обласного бюджету 2 млн грн, місцевих бюджетів 1,7 млн грн, кошти конкурсантів 200 тис грн.

Read 2 times
Rate this item
(0 votes)
Шаблоны для сайта