20 листопада

Малоданилівська ОТГ реалізувала всі ініціативи громади в рамках обласного конкурсу «Разом в майбунє-2020»

Сертифікати, що засвідчують успішну реалізацію мініпроєктів обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» вручила депутат Харківської обласної ради Людмила Гасан.

Мініпроєкт «Комфортні умови для першокласників» втілено у Малоданилівському ліцеї. В рамках його реалізації у закладі створено додатковий кабінет для першого класу в результаті переобладнання приміщення старої майстерні. А саме, в кабінеті проведено капітальний ремонт, замінено двері, улаштовано навіс на окремий вхід.

 

Завдяки впровадженню ініціативи середньою освітою вдасться охопити більшу кількість дітей з смт Мала Данилівка та прилеглих сіл Караван, Лужок, Чайківка і Зайченки.

Три наступні проєкти – два нових дитячих майданчика та майданчик для скейтбордингу. Зокрема, за проєктом «Веселе, активне та щасливе дитинство» в центрі села Черкаська Лозова з’явився затишний дитячий еко-куточок, навколо якого висаджені дерева та кущі. Другий сучасний майданчик з дитячим ігровим і спортивним комплексом встановлено у Малій Данилівці по вулиці Гната Хоткевичав рамках реалізації мініпроєкту «Активний відпочинок для всієї родини».

Також завдяки ініціативній групі – органу самоорганізації населення «Ювілейний» у Центральному парку Малоданилівської громади встановлено обладнання для скейтбордингу під відкритим небом, де діти зможуть розвивати навички катання на роликах, на скейтбордах і стрітбордах, на велосипедах та самокатах.

Встановлення скейт-парку дозволить урізноманітнити проведення спортивних заходів, надати широким верстам населення можливість займатись спортивними вправами за їхніми інтересами.

1
2
3
4
5
6
7

 

 
Read 4 times
Rate this item
(0 votes)
Шаблоны для сайта