13 квітня

Володимир Скоробагач взяв участь в обговоренні Інвестиційної програми АК «Харківобленерго» на 2018 рік

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), провела відкрите обговорення Інвестиційної програми Акціонерної компанії «Харківобленерго» на 2018 рік». У ньому взяв участь заступник голови обласної ради Володимир Скоробагач.

 

Інвестиційна програма з розподілу та постачання електричної енергії Акціонерної компанії «Харківобленерго» на 2018 рік розроблена в обсязі 277 млн 270 тис грн. Передбачається, що на технічний розвиток (переозброєння), модернізацію та будівництво електричних мереж буде спрямовано близько 77 % від цієї суми.

Заходи зі зниження та недопущення понаднормативних витрат електроенергії охоплять 15%. Решта призначається на впровадження та розвиток автоматизованих систем диспетчерсько-технологічного керування, розвиток інформаційних технологій, модернізацію та закупівлю транспортних засобів тощо.  

Проект Інвестиційної програми розроблено відповідно до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 13 грудня 2012 року №1627 «Про затвердження Порядку формування інвестиційних програм ліцензіатів з передачі та постачання електричної енергії» зі змінами (постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг від 02.07.2015 №1991 «Про затвердження Змін до Порядку формування інвестиційних програм ліцензіатів з передачі та постачання електричної енергії»).

Read 54 times
Rate this item
(0 votes)
Шаблоны для сайта