13 квітня

Об’єднані територіальні громади отримають єдині стандарти для розробки стратегій розвитку територій

У Будинку рад відбулася робоча нарада,  на якій обговорювались плани на поточний рік в рамках Угоди про співпрацю між Харківською обласною радою, Харківським національним економічним університетом імені Семена Кузнеця та Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області.

 

Провела зустріч Людмила Немикіна – віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, керівник Центру розвитку громад Асоціації, голова постійної комісії обласної ради з питань бюджету.

Результатом наради стало обговорення низки першочергових заходів, спрямованих на збереження культурної спадщини, а також формування загальних підходів для розробки стратегій і програм місцевого розвитку.

За словами начальника управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків виконавчого апарату Харківської обласної ради Олени Кулик, «у цьому році планується використання міжнародного та вітчизняного досвіду щодо розвитку територій, зокрема сільських. Готуватимемо кваліфіковані кадри для місцевого самоврядування».

Були прийнятті рішення про формування спільного плану щодо реалізації проектних ініціатив співробітництва. Під час наради також зазначалося, що сторони докладатимуть спільних зусиль для підвищення кадрового потенціалу та спроможності громад.

10 лютого 2016 року укладена Угода про співпрацю між Харківською обласною радою, Харківським національним економічним університетом імені Семена Кузнеця та Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області.

Предмет Угоди – розвиток партнерських відносин, координація співпраці органів місцевого самоврядування Харківської області у сфері міжнародного, міжрегіонального і транскордонного співробітництва, експертно-аналітичне, інформаційне та інше забезпечення діяльності органів місцевого самоврядування, спрямоване на забезпечення сталого розвитку Харківської області  на принципах соціального партнерства, відкритості та прозорості.
photo_2018-04-12_19-07-32
2
3
4
5
6
7

 

 
Read 45 times
Rate this item
(0 votes)
Шаблоны для сайта