13 квітня

Сергій Чернов пропонує механізм забезпечення сільських територій питною водою

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов ініціює ухвалення обласної програми забезпечення жителів Харківщини питною водою. Насамперед, у сільській місцевості, де у цьому є нагальна потреба. Передбачається, що програма втілюватиметься у тісній взаємодії з ПАТ «Укргазвидобувння». Про це вже є відповідна домовленість між очільником Харківської облради та керівництвом провідної видобувної компанії України.

 

«Проблема забезпечення якісною питною водою на селі не нова. А ідея розвивати мережу водопостачання знаходиться на поверхні, - говорить Сергій Чернов. – Вона полягає у тому, що для видобутку газу компанія в будь-якому разі пробурює свердловину для забору технічної води. Аби дістатися до горизонтів питної води, слід лише глибше заглибитися. З боку газодобувної компанії ми знайшли порозуміння і підтримку у цьому питанні».

Планується, що водні свердловини будуть передані у власність громад. Це дозволить обліковувати свердловини та використовувати природні ресурси за належну платню, відповідно до вимог чинного законодавства.

Як зазначив під час сьогоднішньої зустрічі з головою облради директор з земельних відносин Філії бурового управління «Укрбургаз» ПАТ «Укргазвидобування» Володимир Соколовський, потрібно розробити єдиний механізм передачі та подальшого користування свердловинами мешканцями населених пунктів.

IMG_9633_
IMG_9628
IMG_9632
IMG_9635
IMG_9638
IMG_9679
IMG_9639
IMG_9669
IMG_9648
IMG_9654
IMG_9658
IMG_9661
Read 68 times
Rate this item
(0 votes)
Шаблоны для сайта