16 квітня

Шарівський палац як територія інтелектуального туризму

Директор ГО "Асоціація графіків-дизайнерів «4 Блок»" Олег Петровський під час прес-конференції у Будинку рад розповів про втілення у 2018 році на Харківщині, а саме у Шарівці, проекту «Культурний хакатон», ініційований обласною радою і підтриманий Міністерством культури.

«Програма проекту, - говорить Олег Петровський, - передбачає протягом квітня-вересня 2018 року формування бази креативних проектів і стартапів для їх реалізації на території Шарівського замку. А також паралельне з цим проведення культурних заходів для промоції палацо-паркового комплексу як території інтелектуального туризму».

 

За словами куратора проекту, на першому етапі, у квітні-травні, планується виставка плакатів на тему збереження культурної спадщини як частини спільної екосистеми; майстер-клас Еразмо Фіджіні з креативної економіки; брейн-шторм за п’ятьма темами.

Перший напрям – створення у замку музею із застосуванням новітніх форм, аби перетворити його на місце, яке притягує.

Друга тема проектів - парк сучасної скульптури, щоб наповнити його новими об’єктами. Куратором проекту буде художник Роман Мінін.

Наступне – створення якісної інфраструктури на території палацу і перетворення комплексу на центр культурного туризму.

Втілюватиметься також блок, пов’язаний з творчістю: створюватимуться художні майстерні, що збиратимуть митців і небайдужих до мистецтва людей для втілення своїх ідей.

Найголовніше, на думку Олега Петровського, це можливості, що пов’язані з людським фактором: місцеве населення –найцінніший капітал у розвитку Шарівського палацу.

IMG_9769
IMG_9775
IMG_9768
IMG_9782
IMG_9783
IMG_9786
IMG_9796
IMG_9832
IMG_9800
IMG_9814
IMG_9820
IMG_9837
Read 61 times
Rate this item
(0 votes)
Шаблоны для сайта