03 травня

Марина Немченко виборола «золото» чемпіонату України з бігу на 10000 метрів

Участь у змаганнях у Вінниці взяли спортсмени трьох вікових категорій (дорослі, молодь та юніори) з 21 регіону країни.

Серед жінок-молоді першою на фініші була харків'янка Марина Немченко з результатом 35:02.02. Ярославу Ястреб з Київської області харківська легкоатлетка випередила на 1 хвилину 14.26 секунди.

В інших вікових групах харківські легкоатлети були за межами першої трійки. У змаганнях серед жінок Олена Сердюк фінішувала п'ятою, а Юлія Шматенко посіла шосте місце. Перемогу серед жінок здобула Вікторія Калюжна з Донецької області.

У змаганнях серед чоловіків першим на фініші був Роман Романенко з Дніпропетровської області. Харків'янин Олексій Обуховський посів восьме місце.

У командному заліку збірна Харківської області посіла четверте місце. Перемога була за командою Києва.

Цей чемпіонат був відбором до збірної України на Кубок Європи з бігу на 10000м, який 19 травня цього року відбудеться у Лондоні. Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.