16 травня

На Харківщині з візитом - спеціальний представник генерального секретаря НАТО з питань жінок, миру та безпеки Клер Хатчінсон

Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко сьогодні провів зустріч з представниками делегації НАТО на чолі з Клер Хатчінсон, яка вперше прибула в Україну.

Віктор Коваленко  ознайомив делегацію з роботою депутатів Харківської обласної ради та зазначив, що п’ять з чотирнадцяти постійних комісій облради очолюють жінки.

У ході зустрічі сторони обговорили питання щодо соціально-економічної ситуації в регіоні та внутрішньо переміщених осіб, а також впровадження гендерної рівності, зокрема, імплементацію регіонального плану заходів з реалізації «Національного плану дій щодо  виконання Резолюції Ради безпеки ООН №1325 «Жінки, мир, безпека».

 

Як наголосила Клер Хатчинсон, Альянс готовий до активізації співпраці у питаннях щодо впровадження гендерної рівності, безпеки, оборони та проведення реформ. 

Джерело: http://www.oblrada.kharkov.ua/ua/press-center/news/19381-na-kharkivshchini-z-vizitom-spetsialnij-predstavnik-generalnogo-sekretarya-nato-z-pitan-zhinok-miru-ta-bezpeki-kler-khatchinson

1
7
4
IMG_0615
6
3
Read 44 times
Rate this item
(0 votes)
Шаблоны для сайта