16 травня

Державна регіональна політика має формуватися із врахуванням думки самих регіонів, - Сергій Чернов

Голова Харківської обласної ради, Президент Української асоціації  районних та обласних рад Сергій Чернов сьогодні взяв участь у відео-конференції з головами обласних рад на тему «Планування, фінансування та інституційне забезпечення регіонального розвитку», що відбулась у Києві.

Сергій Чернов вважає, що при формуванні державної регіональної політики, обов’язково треба враховувати думку самих регіонів. Це стане запорукою успіху та позитивного соціально-економічного розвитку.

 

«У питанні формування регіональної політики, мають брати участь місцеві ради, а не тільки центральні органи виконавчої влади. Кожен регіон – це свої особливості. Треба мати чітке розуміння як їх ефективно реалізовувати», — зазначив голова облради.

Крім того, він акцентував увагу на необхідності аналізу кращих практик  та дотримання наукового підходу у виробленні стратегічних документів регіонального розвитку. Водночас, на його думку, має робитись опора на уніфікований нормативно-правовий фундамент.

Довідково. Онлайн відео-конференція на тему «Планування, фінансування та інституційне забезпечення регіонального розвитку» організована Українською асоціацією районних та обласних рад у партнерстві з Мінрегіоном та Групою радників з підтримки впровадження державної регіональної політики Програми «U-LEAD з Європою».

Джерело: http://www.oblrada.kharkov.ua/ua/press-center/news/19384-derzhavna-regionalna-politiki-mae-formuvatisya-iz-vrakhuvannyam-dumki-samikh-regioniv-sergij-chernov

IMG_2916-1024x682
IMG_2928-1024x682
IMG_2942-1024x682
IMG_2923-1024x682

 

 
Read 50 times
Rate this item
(0 votes)
Шаблоны для сайта