06 грудня

Юлія Світлична бере участь у засіданні Бюро Конгресу регіональних влад Ради Європи

Захід відбувається 4 грудня в Парижі.

Питаннями для обговорення в ході засідання Бюро є організація пленарних сесій Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи та моніторингових місій.

 

До складу Бюро керівник Харківщини входить як Віце-президент Палати регіонів Конгресу. На цю посаду її було обрано в жовтні 2016 року.

«Делегація України активно працює в Конгресі місцевих та регіональних влад Ради Європи. Для нас це особливо важливо, оскільки сприяє взаєморозумінню з представниками місцевого самоврядування країн, що входять до Європейського Союзу, та має позитивний вплив на євроінтеграційні процеси», - відзначила Юлія Світлична.

За її інформацією, одну з головних доповідей на засіданні Бюро присвячено результатам візиту керівництва Конгресу до України, що відбувся два тижні тому.

Нагадаємо, 21 та 22 листопада з візитом в Україні перебувала делегація Конгресу регіональних влад РЄ високого рівня – на чолі з президентом Конгресу Гудрун Мослер-Торнстром. До складу делегації увійшла Юлія Світлична. Метою візиту став моніторинг виконання «Дорожньої карти для України». Наступного року країну відвідає Моніторингова місія Конгресу.

Read 193 times Last modified on Понеділок, 11 грудня 2017 13:19
Rate this item
(0 votes)
Шаблоны для сайта