12 червня

В обласній раді відбудеться навчання з теми «Бюджетна політика», РЕЄСТРАЦІЯ ТРИВАЄ

22 червня 2018 року в приміщенні Харківської обласної ради відбудеться фахова майстерня на тему «Бюджетна політика».

До навчань запрошуються представники районних та обласної рад.

Програма навчань передбачає обговорення проблемних питань із зазначеної теми та шляхи їх вирішення. Також аналізуватиметься нормативно-правова база на предмет практичного застосування законів та підзаконних актів.

 

Фахова майстерня проводитиметься в інтерактивній формі, де учасники після презентованої теми, матимуть змогу поставити питання модератору, подискутувати один з одним та обмінятися враженнями.

Зареєструватись на навчання можна за номером телефону 044-484-05-66 або написавши на адресу електронної скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. При реєстрації потрібно повідомити П.І.Б., орган місцевого самоврядування, посаду та контактний телефон.

Захід організовується в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад.

Джерело: http://www.oblrada.kharkov.ua/ua/press-center/news/19494-v-oblasnij-radi-vidbudetsya-navchannya-z-temi-byudzhetna-politika-reestratsiya-trivae

Read 56 times
Rate this item
(0 votes)
Шаблоны для сайта