13 червня

В Ізюмській лікарні замінять вікна й двері інфекційного відділення та реконструюють покрівлю над оперблоком

У центральній міській лікарні продовжили розпочату торік реконструкцію. З ходом робіт під час робочої поїздки до Ізюмського району ознайомилася голова ХОДА Юлія Світлична.

«Минулого року розпочали реконструкцію Ізюмської міської лікарні. Ремонт тут не проводили протягом 42 років. Ми підійшли до вирішення цього завдання комплексно, і цього року завершимо всі роботи, починаючи від даху та закінчуючи комунікаціями», - сказала керівник області.

Торік в Ізюмській лікарні провели великий обсяг робіт: замінили покрівлю головної будівлі, встановили енергоощадні вікна й двері, утеплили фасад, замінили внутрішні комунікації та провели ремонти на 2-му й 4-му поверхах. Роботи тривають на невідремонтованих торік поверхах будівлі, де розташувався стаціонар лікарні. Тут уже замінили внутрішні інженерні мережі, йде підготовка до реконструкції даху над операційним блоком та виконання оздоблювальних внутрішніх робіт. Протягом року планують також привести до ладу балкони будівлі, завершити реконструкцію вентиляції, капітально відремонтувати ліфти, встановити автоматичну пожежну сигналізацію тощо.  

 

«Зробимо все «під ключ», щоб було приємно як лікарям працювати, так і пацієнтам виздоровлювати. Закінчимо не тільки будівлю стаціонару, але й розпочнемо роботу в інфекційному відділенні та розпочнемо ремонт пологового відділення», - повідомила Юлія Світлична.

Так, у будівлі інфекційного відділення Ізюмської ЦМЛ замінять окна й двері на енергоощадні, також капітально відремонтують покрівлю та приведуть до ладу фасад. За допомоги Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) ремонтуватимуть пологовий будинок міської лікарні – тут замінять окна й двері, а також реконструюють покрівлю. Роботи на обох об'єктах планують розпочати вже цього місяця.

Довідка. Протягом 2017 року в Ізюмській ЦМЛ пройшли стаціонарне лікування 7045 хворих, у тому числі 218 переселенців. Лікування в ЦМЛ здійснюється за такими спеціальностями: терапія, кардіологія, неврологія, педіатрія, офтальмологія, хірургія, отоларингологія, травматологія, інтенсивна терапія, невідкладна допомога.

З початком антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей Ізюмська ЦМЛ першою взяла на себе хвилю поранених (з 14 квітня 2014 року до початку серпня 2014 року) та вимушених переселенців (з червня 2014 року до сьогодні). Лікарня також надає стаціонарну допомогу військовослужбовцям державних збройних формувань України у випадках загальних хвороб. 

 

Read 47 times
Rate this item
(0 votes)
Шаблоны для сайта