04 липня

Микита Кравчук здобув «срібло» чемпіонату Європи

Змагання зі стрільби з лука серед юніорів та кадетів відбулись у грецькому місті Патрас. Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.

Участь у чемпіонаті взяли юні спортсмени з понад 30 країн, а за їх підсумками збірна України здобула 3 золоті та 3 срібні нагороди в стрільбі з класичного лука. З них срібну медаль у змаганнях змішаних команд серед юніорів виборов харків’янин Микита Кравчук.

У дуеті з львівською лучницею Жанною Наумовою Микита успішно здолав суперників зі Словаччини з рахунком 6:0, Білорусі - 5:4 та Іспанії - 5:1. Але у фіналі українці поступилися з рахунком 2:6 спортсменам з Туреччини.

У медальному заліку збірна України посіла на чемпіонаті третє місце. Перше з результатом 7 золотих, 4 срібні та 1 бронзова було за збірною Туреччини. Друге посіли лучники Великобританії.