05 липня

На Харківщині відбудеться культурно-мистецьке свято «Купальські містерії з Варсавою»

Захід пройде 7 липня в Національному літературно-меморіальному музеї Г.С.Сковороди (Золочівський р-н, с. Сковородинівка, вул. Приозерна, 3).

У програмі свята – виступи фольклорних колективів Харківщини й Полтавщини, працюватимуть етнографічний, спортивний і танцювальний майданчики, відбудеться виступ солістів Великого слобожанського ансамблю пісні і танцю, колективів від European festival.

До свята приєднуються й інші музеї Харківщини: Харківський історичний музей імені М. Ф. Сумцова (виставка «Літні свята на Слобожанщині» та інтерактивна програма, присвячена літньому циклу обрядовості на Слобожанщині), Харківський літературний музей (інтерактивна програма «Філософське торбознавство імені Сковороди»), Чугуївський художньо-меморіальний музей імені І. Ю. Рєпіна (програми «Емоційні портрети», «Паростки мистецтва», «Рєпінські пророцтва»).

На «Алеї майстрів» можна буде побачити і придбати вироби народних майстрів, взяти участь у майстер-класах з гончарства, виготовлення народних оберегів тощо.

 

Організатори запрошують узяти участь у конкурсі вінків, який відбудеться о 20:00 на майданчику біля Сковородинівського дубу.

Свято завершиться святковою ілюмінацією та вогняним шоу.

Контактна інформація:

skovoroda.in.ua   

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

(097) 170-53-24 (Наталя Іванівна Мицай)

(050) 581-99-87 (Надія Юріївна Баско)

(057) 649-34-45 (адміністрація музею)

Джерело: http://kharkivoda.gov.ua/news/93712

Read 37 times
Rate this item
(0 votes)
Шаблоны для сайта