05 липня

Харківські трековики переможно виступили на чемпіонаті України

Змагання з велоспорту на треку серед молоді та юніорів в олімпійських та неолімпійських дисциплінах відбулись у Львові.

Харківські спортсмени завоювали 7 золотих, 6 срібних та 4 бронзові медалі. Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.

Найбільшу кількість нагород Харківщині приніс Владислав Денисенко. Владислав виступав у категорії «юніори» та здобув 5 золотих медалей. Він переміг у гіті на 1000 м з місця, в спринті, в кейріні, в скетчі, а також разом з ще одним харків’янином Михайлом-Ярославом Дудком - у командному спринті в складі об’єднаної команди.

Двічі на найвищу сходинку п’єдесталу пошани в змаганнях серед юніорок підіймалася Алла Білецька, перемігши в гіті на 500м з місця та в спринті. Крім того, на рахунку Алли були дві срібні медалі – в командних перегонах переслідування в складі об’єднаної команди та в кейріні.

Також призерами чемпіонату серед юніорів стали: Богдан Данильчук (2-е місце - гіт на 1000м з місця, 3-е місце - спринт, 3-е місце - в кейріні), Єгор Коробов (2-е місце - спринт, 2-е місце - в кейріні), Богдан Данильчук та Єгор Коробов (2-е місце - в командному спринті в складі об’єднаної команди), Михайло-Ярослав Дудко (3-е місце - гіт на 1000м з місця).

 

У змаганнях серед молоді (спортсмени до 23 років) харків’янин Максим Лучін посів третє місце в групових перегонах.

Цей чемпіонат був етапом підготовки та формування збірної України на юніорський чемпіонат світу з велоспорту на треку, який в серпні цього року прийматиме Швейцарія. До складу збірної вже увійшов харків’янин Владислав Денисенко.

Джерело: http://kharkivoda.gov.ua/news/93716

Read 56 times
Rate this item
(0 votes)
Шаблоны для сайта