06 липня

На Харківщині проведуть інформаційну кампанію з безпеки дорожнього руху «Віч-на-віч»

Презентація кампанії відбулась 5 липня. Також у рамках заходу були вирішені організаційні питання та поставлені задачі учасникам проекту.

Участь у заході взяли представники ХОДА, міської ради, поліції, Укртрансбезпеки, облавтодору, ГУ ДСНС у Харківській області, водійських шкіл, громадських організацій.

Кампанія передбачає поширення відео- та аудіороликів, розміщення банерів, плакатів та інших інформаційних матеріалів у місті Харків, у районах області, проведення заходів з безпеки дорожнього руху для школярів і студентів.

За словами експерта з комунікацій Сніжани Пушкар, основна мета кампанії – зниження травматизму і смертності на дорогах шляхом проведення інформаційних заходів, а також підвищення обізнаності про ризики, які несе в собі перевищення швидкості.

 

«У рамках проведення першої інформаційної кампанії було проведено дослідження, в результаті якого фахівці зробили висновок, що 40% усіх аварій, в яких учасники отримали  травми чи померли, відбулися саме через перевищення швидкості. Цифра, дійсно, суттєва. Тому саме ця проблема була обрана основною для кампанії, щоб навколо неї формувати повідомлення і доносити до аудиторії», - сказала Сніжана Пушкар.

Як повідомив директор Департаменту економіки і міжнародних відносин ХОДА Андрій Колос, кампанія розроблена Міністерством інфраструктури України за підтримки проекту «Модернізація та підвищення безпеки дорожньої мережі в Україні» за фінансування Європейського інвестиційного банку ТА 2015013 UA EST.

«Це вже друга інформаційна кампанія, і вона почнеться саме з Харківської області. У 2016 - 2017 роках подібна кампанія вже була проведена в центральних областях України», - зазначив Андрій Колос.

Друга інформаційна кампанія орієнтовно триватиме протягом вересня – жовтня 2018 року та, окрім Харківської області, охоплюватиме Житомирську, Львівську, Івано-Франківську, Хмельницьку, Херсонську області, а також міста Київ та Одесу.

Також у ході заходу директор Департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами ХОДА Олексій Максимов нагадав, що за ініціативи керівника області Юлії Світличної фахівцями облдержадміністрації розроблена та зараз реалізується комплексна регіональна програма безпеки дорожнього руху.

Джерело: http://kharkivoda.gov.ua/news/93722

Read 44 times
Rate this item
(0 votes)
Шаблоны для сайта