У музейному комплексі Харківського національного університету міського господарства імені О.М.Бекетова, де діє Музей письменника і громадського діяча України Сергія Пилипенка та виставка скульптур Міртали Пилипенко, відбулася презентація культурологічного видавничого проекту. Участь у заході взяв голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

Голова Харківської обласної ради відкриваючи захід зауважив, що останніми днями життя університету насичене цікавими заходами й сьогоднішній - не виключення.

Дорогі мешканці Харківщини!

Сердечно вітаю вас із Днем пам’яток історії та культури і Міжнародним днем пам’яток та визначних місць.

Дбайливе ставлення до пам’яток є одним з критеріїв зрілості і розвитку суспільства. Ретельно досліджуючи, оберігаючи та популяризуючи шедеври національної культурної спадщини, шануємо історичну пам’ять народу, передаємо прийдешнім поколінням духовні скарби Слобожанщини. Зберегти їх, зробити доступними для людей є нашим обов’язком.

Таку інформацію повідомив під час брифінгу 18 квітня заступник начальника з розвитку доріг Служби автомобільних доріг у Харківській області Сергій Пляка.

«Починаючи з 18 квітня, завдяки покращенню погодних умов темпи виконання ремонтних робіт зросли. Сьогодні працюють 2 бригади в напрямку Харків – Вовчанськ, працюємо у Великобурлуцькому, Куп’янському, Чугуївському та інших районах, - повідомив Сергій Пляка. - Усього зараз на дорогах державного значення гарячим асфальтобетоном працюють 25 бригад».

За інформацією Служби автомобільних доріг, продовжується капітальний та поточний середній ремонти двох об’єктів дороги Мерефа – Лозова – Павлоград у районі села Бірки Зміївського району. На цьому тижні вже розпочато підготовчі роботи з ремонту автодороги Харків – Вовчанськ (ділянка перед містом Вовчанськ).

Про це повідомив директор ДП «Дороги Харківщини» Ігор Турченко під час брифінгу 18 квітня.

«Нами оголошені всі 93 тендерні процедури, й станом на 17 квітня є переможці в системі ProZZoro на таких дорогах: під’їзд до населеного пункту Високий та під’їзд до населеного пункту Малі Проходи, де роботи вже виконані в повному обсязі», - зазначив Ігор Турченко.

За його інформацією, триває робота по дорозі Харків – Липці – Борисівка, де з 18 квітня вже взялися до вкладання нижнього шару покриття. Крім ремонту самої дороги, там також проведуть комплекс робіт з ремонту комунікацій, замінять бар’єрне огородження та всі дорожні знаки.

Заместитель председателя ХОГА 16 апреля провел личный прием граждан в городе областного значения.

Так, к Евгению Шахненко обратилась представитель общественной спортивной организации «Клуб ветеранов спорта «Гарт» Галина Павленко. Женщина просила содействия в ремонте зала бокса, который городская власть планирует открыть в здании бывшей районной библиотеки.

«У нас есть ринг, но его негде устанавливать, поэтому боксерам негде изучать тактику ведения боя. Несмотря на это, мы воспитываем талантливых ребят, среди которых - призеры областных соревнований, а также чемпионы мира и Европы», - рассказала о проблеме ветеран.

Заступник голови ХОДА 16 квітня провів особистий прийом громадян в місті обласного значення.

Так, до Євгенія Шахненка звернулась представник громадської спортивної організації «Клуб ветеранів спорту «Гарт» Галина Павленко. Жінка просила сприяння у ремонті зали боксу, який міська влада планує відкрити в будівлі колишньої районної бібліотеки.

Про підготовку до проведення другого туру виборів Президента України в регіоні розповіли в ході брифінгу 17 квітня.

За інформацією начальника організаційного відділу апарату ХОДА Сергія Коваленка, в області, як і під час першого туру виборів, працюють 14 окружних виборчих комісій: 7 - по м. Харкову та 7 - у районах і містах регіону. Всі вони забезпечені необхідним обладнанням, інвентарем, оргтехнікою тощо.

49 з них вакцинували після отримання негативного результату аналізу.

Про це повідомили в Департаменті науки та освіти ХОДА. Спеціалісти відзначили, що зараз усі викладачі та студенти міста мають можливість отримати щеплення проти кору - КНП «Міська студентська лікарня» забезпечена вакциною.

Кінцевий термін подання - 30 червня. Буде відібрано 150 ОТГ по Україні.

«Розпочався прийом заявок на участь в останньому – 4-му раунді конкурсу зі створення/модернізації ЦНАПів. Тобто ще 150 громад зможуть отримати можливість створити або модернізувати ЦНАПи за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». Часу не дуже багато – лише до 30 червня, - повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе. - І буде відібрано лише до 150 ОТГ. Тому не зволікайте, вивчайте інформацію та подавайте заявку на участь! Не втрачайте шанс зробити дійсно крутий сучасний ЦНАП у своїй громаді чи вдосконалити роботу вже наявного».

17 квітня до першого заступника голови ХОДА зверталися переважно з питаннями, що стосувалися земельних відносин та транспорту.

Так, жителі Харківської області звернулися з питанням приватизації ділянок ДСП «Комунар», що розташовані на території Коротичанської селищної ради та Люботинської міської ради. За словами заявників, 214 осіб не можуть отримати свою землю через перейменування підприємства.

Шаблоны для сайта