Минулого року голова Харківської обласної ради Сергій Чернов провів  13 виїзних прийомів громадян та зустрічей у трудових колективах у Красноградському районі. 

Так, до голови Харківської обласної ради минулого року звернулося 456 мешканців району, що приходили до нього з нагальними проблемами та невідкладними питаннями. Громадяни, які опинилися у скрутних життєвих ситуаціях отримали матеріальну допомогу на загальну суму 2,95 млн грн.

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов про плани роботи у Красноградському районі на поточний рік.

Спілкуючись із мешканцями Красноградського району, Сергій Чернов зазначив, що наразі ведеться робота щодо формування переліку об’єктів Програми економічного і соціального розвитку на 2019 рік. Так, по Красноградському району до Програми планується включити 36 об’єктів на загальну суму 303,5 млн грн.

У галузі Охорона здоров’я – це  9 об’єктів на загальну суму 28,8 млн грн; галузі житлово-комунальне господарство – 20 об’єктів на загальну суму понад 208,3 млн грн; у сфері освіти – 3 об’єкти на загальну суму 42,4 млн грн; фізичної культури і спорту – 4 об’єкти на загальну суму 24 млн грн.

Про це повідомив голова Харківської обласної ради Сергій Чернов під час звіту перед мешканцями Красноградського району про зроблене у 2018 році. 

Звітуючи перед громадою він підкреслив, що усе зроблене на стало можливим завдяки щоденній ефективній командній роботі його, як депутата обласної ради, районної ради та адміністрації, красноградської громади.

Сьогоднішня поїздка голови обласної ради Сергія Чернова до Красноградщини насичена спілкуванням з людьми. Так, він провів особистий прийом громадян, на який з нагальними проблемами та невідкладними питаннями прийшли мешканці району. 

Під час прийому Сергій Чернов розглянув близько тридцяти звернень жителів Красноградщини, які опинилися у складних обставинах. Одинокі багатодітні матері, удови, пенсіонери прийшли з проханням стосовно сприяння та виділення матеріальної допомоги для лікування складних хвороб, зокрема онкології, додаткового обстеження та проведення хірургічних операцій. 

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов в межах візиту до Красноградщини візьме участь у пленарному засіданні XLVI сесії Красноградської районної ради, проведе прийом громадян, а також ознайомиться з ходом робіт по будівництву багатофункціонального фізкультурно-оздоровчого комплексу Красноградської дитячо-юнацької спортивної школи.

24 січня до заступника голови ХОДА переважно зверталися за сприянням у вирішенні питань ремонту місцевих доріг.

Так, ініціативна група харків'ян - власників ділянок у низці садових товариств Харківського району просила облаштувати місцеву дорогу від села Михайлівка до села Українське. Саме в цьому районі й знаходяться товариства. За словами заявників, під'їзд до ділянок вони облаштовували своїми силами не один рік, але цього явно не досить, щоб тут продовжував курсувати громадський транспорт.

«Через аварійний стан дороги автобус не може під'їхати до садових товариств, і деяким пенсіонерам доводиться 2-3 км йти пішки. Просимо сприяти відновленню та облаштуванню близько 4 км цієї дороги».

Також дачники просили розширити (прибрати поросль) ділянку дороги від Вовчанської траси до сусіднього села Олександрівка та встановити дорожній покажчик для села Українське.

Проект нового центру передбачає поетапне введення корпусів в експлуатацію - таким чином, щоб не порушити лікувальний процес, розповів директор онкоцентру Денис Скорий.

На даний момент на об'єкті, який розташований у парковій зоні діючої лікарні в Помірках, виконуються підготовчі роботи, проводиться прокладання мереж.

«Також завершуються всі необхідні документальні роботи, щоб навесні ми змогли взятися до основних будівельних робіт», - сказав керівник онкоцентру.

При цьому керівництво області продовжує підтримувати наявний центр.

«Позиція глави області Юлії Світличної полягає в тому, щоб не тільки будувати новий центр, а й підтримувати наявний. Щоб лікувальний процес не припинявся, і якість діагностики, надання допомоги і умови для пацієнтів поліпшувалися вже сьогодні, - підкреслив Денис Скорий. - Тому в 2018 році в лікарні було проведено низку ремонтних робіт, відкрито нове відділення реанімації, закуплено сучасне обладнання».

Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко прокоментував затверджений Урядом план заходів з реалізації Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні на 2019-2021 роки.

За словами віце-прем’єр-міністра, затверджується маршрутна карта реалізації другого етапу реформи децентралізації, ключовою ціллю якої є проведення місцевих виборів у 2020 році на новій територіальній основі.

«Реалізація маршрутної карти дозволить вирішити ключові питання щодо формування нової територіальної основи для діяльності органів влади на рівні громад і районів; передачі повноважень органам місцевого самоврядування та їх розмежування між рівнями за принципом субсидіарності; створення належної ресурсної бази для здійснення повноважень громадами; формування ефективної системи служби в органах місцевого самоврядування; упорядкування системи державного контролю та нагляду за законністю діяльності ОМС тощо», – повідомив Геннадій Зубко.

Крім того, 23 січня Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман презентував плани уряду щодо продовження цієї реформи, яка визнається експертами як одна з найуспішніших в Україні.

«За 5 років ми пройшли перший етап реформи децентралізації. Важливо розпочати новий етап, який буде базуватись на нових рішеннях, на завершенні тих завдань, які стояли перед нами, і головне – має забезпечити незворотність цієї реформи, - говорить Володимир Гройсман. - Не дивлячись на позитивні результати, різні політичні сили намагаються і будуть намагатися централізувати повноваження, забрати повноваження з місць і віддати їх нагору. Цього не можна допустити. Тому ми маємо план дій, що ми маємо зробити до місцевих виборів 2020 року для того, щоб забезпечити сильне ефективне місцеве самоврядування, яке підпорядковане безпосередньо громадам, які його обирають, і наділити ці громади повноваженнями і фінансовими ресурсами». 

Про це під час брифінгу 23 січня повідомила директор Департаменту науки та освіти ХОДА Лариса Карпова.

Зовнішнє незалежне оцінювання з різних предметів проходитиме з 21 травня по 13 червня. Оголошення результатів відбудеться 14, 20 та 25 червня.

Планується, що ЗНО буде проведено більш, ніж для 20 тисяч учасників Харківської області.

Кожен зареєстрований учасник має право скласти тести не більш, як з чотирьох навчальних предметів.

«Для проведення ЗНО - 2019 у Харківській області планується організація 7 округів: у м. Балаклії, Ізюмі, Краснограді, Куп’янську, Лозовій, Чугуєві, Харкові.

Мережа пунктів проведення ЗНО вже сформована, їх планується організувати на базі 93 закладів освіти Харківської області», - сказала Лариса Карпова.

Директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко зазначив, що результати з трьох навчальних предметів зараховуються як  результати державної підсумкової атестації. Реєстрація на ЗНО одинадцятикласників здійснюється в школах, всі інші повинні зареєструватися самостійно через сайт центра оцінювання якості освіти.

Шаблоны для сайта