Реконструкцію будівлі планують завершити до кінця року.

Новий Центр надання адміністративних та соціальних послуг розташується в будівлі колишньої школи-інтернату, яку закрили кілька років тому. Зараз у будівлі проводять реконструкцію - з огляду на сучасні вимоги розміщення подібних центрів.

«Зробити процес надання адміністративних послуг максимально простим, прозорим і доступним для людей - це те завдання, яке ставлять Президент і Кабінет міністрів України. У Харківській області ми постійно ведемо роботу щодо вдосконалення самих ЦНАПів і розширення списку тих послуг, які вони надають, - зазначила голова ХОДА Юлія Світлична. - Центр у Вовчанську надаватиме близько 75 послуг і обслуговуватиме майже 47-тисячне населення району. Зокрема, місцеві жителі зможуть отримати в центрі паспорт у вигляді ID-карти. Також будуть надаватися послуги земельного відділу, здійснюватися видача пільгових посвідчень. Жителям міста ЦНАП надаватиме послуги, що пов'язані з видачею дозвільних документів у будівельній галузі».

Президенти України та Литовської республіки після завершення переговорів у Харківській області зустрілися з представниками ЗМІ.

У своїй заяві Президент України Петро Порошенко зазначив, що зустріч у Харкові проходить в історичний момент.

«Залишилися лічені години до 11 червня, коли Україна отримає безвізовий режим. Він набирає чинності о 12 годині ночі, тому що у нас з Вільнюсом - той самий час. І наші перші громадяни - урядова делегація, яку, за моїм дорученням, очолить перший віце-прем'єр-міністр - першою приїде до Вільнюса. До багатьох європейських країн виїжджають українські держслужбовці. У мене в цей день буде зустріч на кордоні зі Словаччиною, - повідомив Президент. - Це велике свято. Свято фундаментальне. Це остаточний вихід України з радянської Російської імперії. Остаточне повернення до європейської сім'ї».

Шаблоны для сайта