11 декабря

Голова ХОДА привітала переможців мовно-літературного конкурсу імені Шевченка

Автор 

Четверо школярів та студентів Харківщини отримуватимуть стипендії Президента України.

Перемогу в VII Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка здобули 5-класниця Харківської гімназії №6 Дарина Булуй, 7-класниця ЗОШ № 126 Поліна Берест, учень Центру професійно-технічної освіти Джамалдій Алатаєв та студентка філфаку ХНУ ім. В.Н. Каразіна Владлена Тишкевич.

«Мені приємно, що в Харкові є талановита, енергійна молодь, яка своїм прикладом доводить, що любить Україну, - сказала голова ХОДА під час зустрічі з переможцями. – Ви досягаєте результатів та надихаєте своїм прикладом інших».

Юлія Світлична також запропонувала учням і студентам розглянути можливість надалі долучитися до роботи в держслужбі. Керівник області подякувала вчителям і батькам переможців, які допомогли їм досягти результату.

7-класниця Поліна Берест відзначила, що своєю перемогою здебільшого завдячує мамі – вчительці української мови та літератури.

«Переважно мене готувала мама, вона вкладала в мене багато своєї праці та знань, тож я боялася її підвести», - зізналася Поліна.

Дарина Булуй, у свою чергу, відзначила допомогу викладача української мови та літератури гімназії № 6.

«Я з третього класу почала брати участь в українських конкурсах з літератури та мови, мені допомагала моя вчителька. Я люблю українську мову та літературу і дійсно відчуваю ці вірші», - розповіла Дарина.

Протягом року школярі отримуватимуть стипендію Президента України в розмірі 1200 грн щомісяця, студенти – по 2200 грн на місяць.

«Сподіваюся, що наступного року в нас буде ще більше переможців, - зазначила Юлія Світлична. - Талановита молодь у нас є не тільки в обласному центрі, але й у селах. Зараз ми разом з урядом впроваджуємо освітню реформу. Принцип опорної школи дозволяє укріплювати матеріально-технічну базу та закупати для шкіл нове обладнання, що робить процес навчання цікавим і сучасним».

Довідка. У Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка беруть участь учні 5 – 11 класів, професійно-технічних навчальних закладів та студенти ВНЗ. У 2017 році переможцями фінального (всеукраїнського) етапу конкурсу стали 10 школярів, 3 учні ПТНЗ та 7 студентів Харківщини. Стипендії Президента України отримують 39 переможців фінального етапу конкурсу, які набрали найбільшу кількість балів (відповідно до підсумкових протоколів). 

Більше фото

Прочитано 48 раз
Оцените материал
(0 голосов)
Шаблоны для сайта