15 декабря

У Харкові відкрили пам'ятну дошку Володимиру Кривцову

Автор 

У Харкові відкрили пам'ятну дошку Володимиру Кривцову

Пам'ятний знак Володимиру Кривцову - українському вченому, Почесному громадянину міста Харкова, колишньому ректору Національного аерокосмічного університету «ХАІ» відкрили на фасаді головного корпусу вишу.

Володимир Кривцов пішов з життя у червні цього року. Сьогодні, 12 грудня, в день його народження, з ініціативи колективу університету й було встановлено меморіальну дошку. На урочистому заході зібралися викладачі, студенти, випускники та колеги з усіх куточків України.

Все своє життя Володимир Кривцов присвятив науці і освіті. Він був десятим ректором НАУ «ХАІ» й очолював його рекордно довгий час - 19 років.

«Виконком Харківської міської ради одноголосно підтримав ініціативу ХАІ з приводу встановлення пам'ятного знаку, присвяченого Володимиру Станіславовичу. Ректор, друг, діяч науки і техніки України - що не згадай, він був кращим», - сказала на відкритті меморіальної дошки директор Департаменту освіти Ольга Деменко.

Як було зазначено, завдяки діяльності Володимира Кривцова університет «ХАІ» сьогодні по праву вважається одним із лідерів вітчизняної вищої школи у підготовці фахівців ракетно-космічної галузі та сучасного авіабудування.

Джерело: http://www.city.kharkov.ua/uk/news/u-kharkovi-vidkrili-pamyatnu-doshku-volodimiru-krivtsovu-37449.html

Прочитано 57 раз
Оцените материал
(0 голосов)
Шаблоны для сайта