05 квітня

До Марка Беккера зверталися за допомогою у вирішенні земельних та транспортних питань

4 квітня перший заступник голови ХОДА провів особистий прийом громадян.

За допомогою до Марка Беккера звернулося близько десяти жителів Харківської області. Більшість заяв стосувалися оформлення прав власності на земельні ділянки.

Так, з проханням сприяти вирішенню питання виплати орендної плати і розірвання договору оренди на земельну ділянку з агропідприємством прийшли жителі Лозівського району. Марк Беккер зазначив, що, згідно із законом, представники виконавчої влади не мають права втручання в господарську діяльність підприємства.

«Тут присутні представники Юридичного департаменту і Департаменту агропромислового розвитку ХОДА. Ми обов'язково вивчимо ваше питання і надамо юридичну оцінку ситуації», - відповів Марк Беккер.

 

З питанням про внесення земельної ділянки, яка знаходиться на території Сніжківської сільської ради Валківського району, в перелік земельних ділянок державної власності, які надаються в оренду через аукціон, звернувся житель міста Харків.

Згідно з інформацією представника Юридичного департаменту ХОДА, заяву громадянина буде включено в перелік учасників аукціону в установленому порядку.

Ще одна мешканка Харківської області просила про допомогу в отриманні земельного паю на території Краснокутського району. Пенсіонер зі Змієва розповів про проблеми, які виникли під час приватизації земельної ділянки в райцентрі. З питанням про розпаювання земельних ділянок звертався фермер зі Зміївського району. А голова фермерського господарства з Лозівського району порушив питання про затвердження технічної документації на земельну ділянку, розміщену поза межами населеного пункту. Житель Дергачівського району висловив свою незгоду з рівнем грошових виплат, яку надає орендар, за користування земельним паєм.

Роз'яснення по суті звернень заявникам надав юрист ГУ Держгеокадастру в Харківській області Костянтин Рибалко.

Марк Беккер підкреслив, що всім питанням земельного характеру, з якими звернулися громадяни, буде приділено особливу увагу, кожне звернення розглянуть в індивідуальному порядку.

Також на прийом звернулися мешканці міста Харків з проханням забезпечити транспортне сполучення з садовими товариствами, які знаходяться в Харківському районі. Крім того, пенсіонери просили проконтролювати виконання перевізниками норм закону про перевезення пасажирів пільгового контингенту.

«Головою області Юлією Світличної поставлена задача організувати безперебійне і надійне транспортне сполучення в області. При цьому пільговий контингент повинен мати можливість користуватися передбаченими законом правами, - звернувся до харків'ян Марк Беккер. - Згідно з бюджетним кодексом, всі питання щодо забезпечення проїзду пільгового контингенту лягли на місцеві бюджети. На жаль, не всі категорії сьогодні забезпечені стовідсотково, але робота триває».

Вирішення всіх питань, озвучених у ході прийому, Марк Беккер взяв під особистий контроль.

Фото
Шаблоны для сайта