Роботи на штучній споруді виконують у межах Програми Президента «Велике будівництво».

Міст загальною протяжністю майже 25 метрів, який побудований у 1969 році, до цього не ремонтувався. 

Про це повідомляють у Міністерстві охорони здоров’я.

20 квітня 2021 року МОЗ України зареєструвало вакцину проти COVID-19 AstraZeneca-SKBio для екстреного медичного застосування.

Ця вакцина розроблена Оксфордським університетом та британсько-шведською компанією AstraZeneca, яка виробляється в Республіці Корея (SK Bioscience Co. Ltd) і має торговельну назву AstraZeneca-SKBio.

Вакцину AstraZeneca для екстреного застосування вже схвалила Всесвітня організація охорони здоров’я, також дозвіл на її використання дали Велика Британія, Європейський Союз, Індія та Канада.

В Україні діє закон, який спрощує процедуру реєстрації вакцин від COVID-19 та скорочує її до п’яти днів.

Документ удосконалює вимоги щодо комплектування ЗСУ та інших військових формувань резервістами (військово навченими особами з бойовим досвідом) в особливий період без оголошення мобілізації.

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення окремих питань виконання військового обов’язку та ведення військового обліку» № 1357-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 30 березня 2021 року з ініціативи Глави держави.

Це дасть змогу оперативно доукомплектувати резервістами військові частини всіх сил оборони держави, чим суттєво підвищити їхню боєздатність під час військової агресії, що стрімко наростає, а також швидко збільшити бойовий потенціал сил оборони та вчасно реагувати на раптові загрози національній безпеці.

Зокрема, закон запроваджує новий вид військової служби – військова служба за призовом осіб з-поміж резервістів у особливий період.

Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту облдержадміністрації.

З 19 по 25 квітня в столиці Польщі - місті Варшава триває чемпіонат Європи з трьох видів боротьби. У боротьбі вільним стилем у вазі до 57кг харків’янин Каміль Керімов у чвертьфіналі поступився Сулейману Атлі з Туреччини, який у підсумку вийшов у фінал.

Каміль у боротьбі за третє місце переміг віцечемпіона світу U23 болгарина Мікьяйа Саліма Наіма та став бронзовим призером.

З них 745 – мешканці Харківського району (723 – жителі міста Харкова).

67 захворілих – жителі Куп’янського, 44 - Ізюмського, 42 – Красноградського, 33 - Чугуївського, 4 – Лозівського, 3 – Богодухівського району.

Усього по області зареєстровано 127803 лабораторно підтверджених випадки СOVID-19, з них 98162 хворих одужало, 2469 померло.

Секретаріат Української асоціації районних та обласних рад провів чергову всеукраїнську онлайн-нараду з актуальних питань діяльності районних рад, за участі їхніх очільників.

Під час заходу обговорили поточну роботу Асоціації, спрямовану на підтримку органів місцевого самоврядування субрегіонального рівня та зв’язаний з цим нормотворчий процес.

«Всі проблеми, які хвилюють районні та обласні ради,  були донесені до найвищого керівництва Офісу Президента. Ми домовилися, що  найближчим часом буде заплановано засідання створеного Президентом України Конгресу місцевих та регіональних влад і відбудеться засідання Палати регіонів і Палати місцевих влад, де в першу чергу будуть обговорені всі гострі питання, які не вирішуються на рівні районних рад», - сказав Президент УАРОР Сергій Чернов.

У Мінекономіки надали перелік КВЕДів, стосовно яких здійснюються обмежувальні протиепідемічні заходи, а також розповіли - як подавати заяву та отримати виплату.

Гарантовану допомогу у 8 тисяч гривень можуть отримати:

1. Наймані працівники юридичних осіб або ФОПів, якщо:

- основний КВЕД на останній день попереднього місяця належить до тих, до яких застосовуються обмеження «червоної» зони;

- організація, в якій працює особа, нарахувала за неї ЄСВ за всі місяці відповідного кварталу;

- середня заробітна плата найманого працівника не перевищує 30 тис. грн на місяць;

- найманий працівник не працює за сумісництвом.

2. ФОПи, якщо:

20 квітня заступник голови Харківської ОДА обговорив з керівництвом парку перспективи реалізації спільних проєктів, зокрема, у сфері освіти.

Антон Деньгуб оглянув аудиторії парку «Синергія» з найсучаснішою технікою (iMac- та Windows-аудиторії), лабораторії віртуальної реальності, робототехніки, аудиторії з інтерактивними столами, власний кінотеатр, хаб винахідників та інше. Усього парк має 20 аудиторій на площі 1,5 тисячі квадратних метрів.

«Синергія» - це дійсно захопливе місце з дуже цікавими проєктами та задумами. Розвивати цей напрямок на Харківщині, безумовно, потрібно. І передусім – упроваджувати такі сучасні технології в освітньому процесі. Тож сьогодні я радий обговорити з керівництвом парку нові ідеї та можливості їх втілення для освітян Харківського регіону», - зазначив Антон Деньгуб.

26-27 квітня розпочинаються роботи з капітального ремонту шляхопроводу, розташованому на дорозі М-18-1 «Під’їзд до Міжнародного аеропорту «Харків» км 0+518.

Роботи виконуватиме підрядна організація ТОВ «Харківмістдорбуд».

У зв’язку з роботами заборонено рух транспортних засобів усіх категорій. Нижче наводимо схему об’їзду.

У Мінсоцполітики створили детальну інфографіку.

Шаблоны для сайта