10 червня

До бюджету Харківської області внесені зміни

У рішенні, яке депутати затвердили 10 червня у ході пленарного засідання V сесії  VIII скликання, йдеться про трансферти з державного та інших бюджетів. Зокрема: в межах Надзвичайної кредитної програми для відновлення України, фінансування заходів, спрямованих на боротьбу з COVID-19, фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг, тощо.

Як зазначено у проєкті рішення, в межах Надзвичайної кредитної програми для відновлення України планується отримати 44 млн грн. Зміни передбачають також фінансування закупівлі кисневих концентраторів – 48,7 млн грн, фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення - 183 млн грн, забезпечення умов співфінансування з місцевих бюджетів для придбання шкільних автобусів - 8 млн грн.

 

Також збільшуються асигнування на утримання і розвиток матеріально-технічної бази бюджетних установ, об’єктів житлово-комунального господарства, фінансування окремих програм та заходів в загальній сумі 189 млн грн.

В тому числі, по Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації – 50,6 млн грн.

З них для облаштування автоматичної пожежної сигналізації в Сугарівській філії Сахновщинського ліцею №1 – 670 тис грн, на капітальний ремонт системи опалення у Мереф’янській школі №7 – 1 млн грн, на ремонт та придбання обладнання для шкільних їдалень - 1 млн 202 тис грн (для бюджету Нововодолазької територіальної громади (ТГ) - 62,1 тис грн, Циркунівської ТГ – 247  тис грн та Харківської ТГ - 893 тис грн), на капітальний ремонт фасаду з утепленням будівлі Ізюмської школи №2 – 14,5 млн грн.

По Департаменту охорони здоров’я ХОДА виділяється  7,27 млн грн на закінчення поточного ремонту приміщень офтальмологічного корпусу Обласної клінічної лікарні, 600 тис грн - на придбання ліжок Обласній дитячій клінічній лікарні №1. Розпорядниками коштів також призначені Департамент соціального захисту населення ХОДА - 2,14 млн грн, Департамент культури і туризму ХОДА – 92,5 млн грн, з них на фінансову підтримку театрів – 41,3 млн грн, фiлармонiй, художніх і музичних колективів, ансамблів, концертних організацій - 25 млн грн.

Крім цього планується відновлення асигнувань на термінове вирішення питання забезпечення соціальних виплат працівникам театрально-видовищних закладів (на фінансову підтримку театрів – 12,6 млн грн, на фінансову підтримку фiлармонiй, художніх і музичних колективів, ансамблів, концертних організацій – 10,1 млн грн.

Що стосується облаштування оглядового майданчика будівлі – пам’ятки архітектури та містобудування «Будинок Держпромисловості (Держпром)», на цей проєкт направляється 3 млн грн.

На розробку проєктної документації на проведення консерваційних робіт на пам’ятці історії місцевого значення «Будинок, у якому в  70-х роках XVIII ст. жив Г. С. Сковорода» (вул. Михайлівська 1, сел. Бабаї) буде виділено 194 тис грн.

Управління у справах молоді та спорту ХОДА призначено розпорядником  7,43 млн грн, Департамент капітального будівництва ХОДА – 13,7 млн грн, Департамент житлово-комунального господарства ХОДА за рахунок коштів обласного бюджету отримає 4 млн грн на виконання заходів Програми розвитку освітлення населених пунктів Харківської області.

Також в розпорядження Департаменту цивільного захисту ХОДА направляється 3,41 млн грн на виконання заходів Регіональної цільової Програми розвитку цивільного захисту на 2021-2023 роки у вигляді субвенції державному бюджету, з них 1,56 млн грн на експлуатаційно-технічне обслуговування територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення населення.

Департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Харківської обласної державної адміністрації передається 1,8 млн грн у вигляді субвенції державному бюджету.

З проєктом рішення сесії можна ознайомитись по посиланню.

Шаблоны для сайта